Форум молодіжного лідерства. #kordonEU


19 Вересня 2018


29 вересня в Новій Каховці відбудеться Форум молодіжних лідерів, куди запрошуємо молодь, організації, які захищають інтереси молоді, освітні заклади, представників влади і громадськості.

В програмі Форуму будуть виступи крутих запрошених спікерів, котрі розкажуть, як з “0” створили круті молодіжні фестивалі, як вони досягли крутих висот в кар’єрі та політичній діяльності, як зуміли згуртувати навколо себе великі команди та стати їх лідерами.

З особливих спікерів – молодіжних лідерів на вас чекатимуть:

Василь Томчишин  – сьогодні помічник директора в великому агрохолдінгу Агропродсервіс, керівник в “Центрі громадського моніторингу та аналітики”, співголова в Коаліція ГО “Тернопільський центр реформ”, а ще автор літературного фесту “Ї” та член европейьскої не державної організації.

Максим Черкашин – співзасновник музичного фестивалю “Файне місто”, консультант ТРВ “Асоціації міст України”.

Anna Vyshniakova – правознавець і філософ, яка у своєму молодому віці є віце-президентом міжнародної европейської громадської організації, яка захищає інтереси молоді – «Еuropeanunion of Jewish Students», також є співробітницею Міністерства іноземних справ, і засновниця Української спілки єврейських студентів і молодих професіоналів.

Форум проходитиме на 2 локаціях: Яхт-клуб “Максім Марін” та креативний простір “CLEVER CLUB” у Новій Каховці.
Час: від 10:00 до 18-00.

Реєстрація – https://goo.gl/forms/le3KSGoA0jOgzBJm2

Детальна програма доступна у групі проекту на фейсбуці – www.facebook.com/kordonEU/ і за посиланням – https://goo.gl/4Va2u3

Організатор Форуму молодіжних лідерів – ГО “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання теритріальних громад” (АРР Таврійського об’єднання територіальних громад) в рамках проекту “Кордон Європи” (www.facebook.com/kordonEU/).

Проект Кордон Європи впроваджується в рамках глобального проекту Просування реформ в регіони за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та “Європейською правдою”.

Інформаційний партнер події – novakahovka.city

 Партнери

ukУкраїнська