Краудфандингова платформа GoFundEd

Краудфандингова платформа GoFundEd – це можливість надати необхідні ресурси для проактивних вчителів та сформувати спільноту вчителів-новаторів, які здатні прямо впливати на навчальний досвід дітей, створювати нові сенси у своєму професійному середовищі та формувати якісно нову освітню екосистему.

Це інструмент, який дає можливість вчителю:

  • створити нові сенси– створюючи історії успіху відповідального вчителя ми формуємо нове бачення вчителя у суспільстві;
  • створити колективний вплив(collective impact) – освіта це наскрізна система, яка пронизує всі ланки нашого життя – це можливість для відповідального бізнесу, громадських організацій, міжнародних фондів, випускників, батьків – долучитись до змін в освіті;
  • реалізувати свій творчий потенціал– створюючи проекти, що позитивно впливатимуть на розвиток учнів та трансформують роль вчителя із носія інформації в освітнього менеджера.

Завдяки  «GoFundEd» вчитель отримує фінансові ресурси для реалізації свого задуму, організаційну підтримку з боку коучів, що супроводжуватимуть вчителя та спільноту однодумців, що впливають на зміни в освіті.

Адмініструє проект громадська організація «На Часі»,  при перерахуванні автору проекту грошових коштів відповідно до бюджету реалізації ГО самостійно утримує з цієї суми адміністративні витрати у розмірі 10 відсотків, що скеровуються на розвиток веб-ресурсу і популяризацію, а також можливі комісії платіжних систем. Автор успішного проекту укладає юридичний документ на термін реалізації проекту з громадською організацією «На часі», що заснувала платформу GoFundEd. За витрачені кошти автор повинен надати звіт з документами, що підтверджують витрати. Автор проекту несе персональну відповідальність за реалізацію свого проекту. Згідно юридичного документа, укладеного з громадською організацією «На часі», кошти можуть видаватися частинами і на підставі документального підтвердження цільового використання попередніх виплат.

?> Адрес сайта: https://gofunded.org


Партнери

ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська