Краундфандингова платформа Спільнокошт

Метою української краундфандингової платформи Спільнокошт (Biggggidea) є збір актуальних, соціально значущих проектів учасників на сайті, акумулювання благодійних внесків доброчинців з подальшим їх перерахуванням на користь обраного ними проекту. Проект націлений на розбудову сильного та відкритого суспільства, на допомогу у реалізації проектів соціальної дії, що забезпечать сталий розвиток у громадах України. На платформі «Спільнокошт» збирають кошти на проекти у сфері освіти, охорони здоров’я, літератури, музики, журналістики та наукових досліджень.

Автор проекту самостійно визначає загальну суму грошових коштів, необхідну для реалізації заходів в рамках реалізації проекту та строк, протягом якого необхідна сума повинна бути зібрана за допомогою платформи Biggggidea. Після реєстрації та публікації проекту на платформі Спільнокошт не може вносити зміни в загальну суму грошових коштів та строків їх збору.

Строк, протягом якого автор проекту бажає зібрати вказану ним загальну суму грошових коштів, не може перевищувати 100 календарних днів з дати публікації проекту на сайті. При перерахуванні виконавцю проекту грошових коштів платформа самостійно утримує з цієї суми адміністративні витрати у розмірі 10 відсотків, що включають комісії платіжних систем та витрати на розвиток веб-ресурсу і популяризацію платформи «Спільнокошт».

?> Адрес сайта: https://biggggidea.com


Партнери

ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська