Локальний тренінг партнера Британської Ради за програмою «Активні громадяни» у м. Миколаїв

Тренінг відбудеться 22-24 липня 2016 року у м. Миколаїв (Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова, вул. Московська, 9).

Реєстрація на тренінг можлива за посиланням https://goo.gl/forms/8fvBL9BZF7E4b2uF3

Генеральний партнер тренінгу – Комунальна установа “Агенція розвитку Миколаєва”.

Кінцевий термін заповнення анкети – 21 липня до 10:00 години.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета тренінгів – залучити до співпраці активних членів громадських організацій, учнівський та студентський актив, представників місцевої влади, свідомих та небайдужих жителів міста, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.

Результатом тренінгів будуть розроблені соціальні проекти і грантове фінансування від Британської Ради. Учасники тренінгу отримають сертифікати міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських та міжнародних тренінгах Британської Ради. Кожен випускник програми має можливість отримати фінансування від Британської Ради в Україні на реалізацію своїх проектів соціальної дії.

Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Участь в усіх сесіях тренінгу обов’язкова.Фасилітатори програми “Активні громадяни” – Вікторія Кулакова моб. (095) 946-01-58, Чірков Олексій (050) 494-20-05Партнери

ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська