pictures

ТТК 2021 | 20-22 ТРАВНЯ

VI ТАВРІЙСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КОНГРЕС

учасників і можливих партнерів

доби інтенсивного розвитку

км яскравих подорожей

Цьогоріч ми пропонуємо вам максимально практичний Конгрес, а це значить:

ПЛЕНАРНА ЧАСТИНА з найкрутішими футурологами і спеціалістами туризму та економіки в Україні.

КЛАСТЕРНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ НА ПРИКЛАДІ КЛАСТЕРУ «СОЛЯНА ДОРОГА» –
це практичний тренінг для всіх, хто точно знає, що у вашому житті і у вашій громаді туризм є одним з ключивих шляхів
і ви бажаєте створити стабільну систему у партнерстві і взаємовигоді. 

ТУРИЗМ – ЦЕ ЕКОНОМІКА –
практична панель, де 100% будуть кейси, приклади і методики для того, аби туризм вам приносив прибутки. 

ТУР ПРОТЯГОМ 2 ДНІВ – cкуштуєте і відчуєте найкраще, що є на Херсонщині, тут зібрані всі родзинки туристичних локацій Східної Таврії.

РОЗКЛАД КОНГРЕСУ


ЧЕТВЕРГ

20 травня 2021

ПЛЕНАРНА ЧАСТИНА

з найкрутішими футурологами і спеціалістами туризму та економіки в Україні: начальник відділу маркетингу та міжнародного співробітництва ДАРТ Швачко Денис, менеджер USAID Tourism Sector Lead Олександр Файнін, генеральний директор ТОВ «Група компаній Адвантер» Андрій Длігач. Більше – в програмі.


ЧЕТВЕРГ

20 травня 2021

ТУРИЗМ – ЦЕ ЕКОНОМІКА

Практична панель, де 100% будуть кейси: Олександр Лієв і Анна Романова – ті, хто будували туризм на державному рівні, народний депутат України Дмитро Нальотов, директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені,  експерт зі стратегічного планування Ігор Лепьошкін, експерт з розвитку дистнацій Андрій Гінкул.


ЧЕТВЕРГ-П’ЯТНИЦЯ

20-21 травня 2021

КЛАСТЕРНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ НА ПРИКЛАДІ КЛАСТЕРУ «СОЛЯНА ДОРОГА»

 – це практичний тренінг для всіх, хто точно знає, що у вашому житті і у вашій громаді туризм є одним з ключивих шляхів і ви бажаєте створити стабільну систему у партнерстві і взаємовигоді. Тривалість 1,5 днів.  Тренери: Олександр Фйнін, Тетяна Тимошенко і Павло Бабенко.


П’ЯТНИЦЯ

20-22 травня 2021

ТУР ПРОТЯГОМ ДВУХ ДНІВ

Скуштуєте і відчуєте найкраще, що є на Херсонщині, тут зібрані всі родзинки туристичних локацій Східної Таврії, котрі ви відвідуватимите протягом 2,5 днів.

Спікери і тренери

Ігор Лепьошкін

Має досвід викладацької діяльності (економічні дисципліни), працював в органах місцевого самоврядування, неурядових організаціях, агенціях місцевого розвитку.  Понад 15 років працювє у проектах міжнародної технічної допомоги, діяльність яких спрямовувалась на підтримку розвитку територіальних громад і зміцнення місцевого самоврядування.

На початку 2000-х брав безпосередню участь у формуванні нової політики розбудови туристичної сфери міста Кам’янця-Подільського. У той час було успішно розроблено й впровадженно Комплексну програму розвитку туристичної інфраструктури м. Кам’янця-Подільського, яка стала одним з перших в Україні стратегічних документів у туристичній сфері.

За останні роки було сформовано стратегічні документи з розвитку туризму для Вінниці, Хмільника, Яремче. Також здійснювалась робота у сфері маркетингу й брендингу територій для таких міст як Кривий Ріг, Павлоград, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Полтава, Вінниця, Хмільник, Івано-Франківськ, Коломия, Яремче.

Андрій Длігач

Доктор економічних наук. Голова Advanter Group. Співзасновник бізнес-спільноти Board та Центру економічного відновлення.
Андрій має понад 22 років досвіду ведення консалтингових проектів зі стратегічного управління, маркетингу і маркетингових досліджень.

20 років досвіду тренерської та викладацької роботи, громадської, управлінської, освітньої, підприємницької та наукової діяльності. За цей час реалізовано понад 1500 проектів в різних сферах бізнесу і освіти в Україні, Росії, Білорусі та Східній Європі.

Cпівзасновник Громадянської платформи «Нова Країна»; учасник ядра робочої групи по розробці Експортної стратегії України, МЕРТ. Автор 8 книг і більше 150 публікацій в сфері маркетингу, стратегічного управління, організації бізнесу і міжнародної економіки. Доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Анна Романова

Консультант Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”, виконавча директорка Асоціації Індустрії Гостинності України, доктор економічних наук, депутат Верховної Ради VIII скликання, секретар Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, голова підкомітету з питань туризму.

Олександр Лієв

Консультант Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”, Голова Асоціації Індустрії Гостиності України, кандидат наук держуправління, MBA, засновник національного туристичного порталу Zruchno.Travel, член експертної ради при підкомітеті Верховної Ради України з туризму, Міністр туризму АР Крим (2010-2014).

Тетяна Тимошенко

Консультант Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”, Голова Ради Всеукраїнської федерації роботодавців в сфері туризму України, кандидат наук держуправління, радник з регіонального розвитку та розробки локальних стратегій програми U-LEAD з Європою, член експертної ради при підкомітеті Верховної Ради України з туризму.

Олександр Файнін

Керівник сектору туризму Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”, міжнародний радник Європейського банку реконструкції та розвитку, експерт Єврокомісії, член експертної ради при підкомітеті Верховної Ради України з туризму. Засновник хостел-руху в Україні, автор низки концепцій і інновацій. Працював на запрошення на Кіпрі і в Ізраїлі. Консультує підприємців у сфері HoReCa, туризму, розвитку дестинацій, громадського сектору з 1993 року.

Андрій Гінкул

Андрій Гінкул – співзасновник і голова правління громадської організації «Українська асоціація активного та екологічного туризму»; співзасновник і директор Асоціації «Національна туристична організація України». Експерт з туризму та територіального розвитку.

Коло професійних інтересів: створення та розвиток об’єктів інфраструктури, туристична статистика, організація проектного фінансування, активний та екологічний туризм.

Павло Бабенко

Заступник Голови Федерації роботодавців в сфері туризму України, член експертної ради при підкомітеті Верховної Ради України з туризму, ментор кластерного руху.

Працював у багатьох проектах з розвитку туризму в Україні, які проводилися за підтримки міжнародних організацій (GIZ, USAID, ПРООН), проектів ЄС. Консультує підприємців у сфері туризму, промоції дестинацій і громадського сектору з 2015 року.

Олександр Мазурчак

З 1998 року тричі обирався міським головою Кам’янець-Подільська. Чому?  Тому що при його головуванні Кам’янець з промислового став мега-крутим туристичним центром України.

– У 2008 році призначений заступником міністра з питань житлово-комунального господарства, а пізніше – першим заступником міністра та начальником Державної житлово-комунальної інспекції. 
– У червні 2010 призначений заступником голови Київської міської державної адміністрації.
-З квітня 2013 р. радник голови КМДА.
-26 грудня 2013р. згідно Розпорядження Президента України призначено головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.
-Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню, грамотами Кабінету Міністрів України, грамотою Верховної Ради України, Подякою Кабінету Міністрів та ін.

Олександр Вешелені

Директор департаменту маркетингу міста та туризму м. Вінниця
Вирішує питання забезпечення ефективного розвитку індустрії гостинності, реалізації державної політики у сфері туризму та курортів на території міста Вінниці, покращення якості туристичних послуг та туристичної інфраструктури, формування бренду міста, підвищення іміджу міста та створення конкурентоспроможного на всеукраїнському та міжнародному ринках туристичного продукту, здатного максимально задовольнити туристичні потреби мешканців міста та його гостей.

«РОАД-ШОУ – ВІДЧУЙ МАЙЖЕ ВСЕ НАЙКРАЩЕ, ЩО Є НА ХЕРСОНЩИНІ»

УЧАСТЬ У ПЛЕНАРНІЙ ЧАСТИНІ І СЕКЦІЇ «ТУРИЗМ – ЦЕ ЕКОНОМІКА» – БЕЗКОШТОВНО


КВИТКИ

800 ГРН

ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ

«КЛАСТЕРНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ»

1500 ГРН

РОАД-ШОУ

1 НІЧ

+ 2 ДНІ

2400 ГРН

РОАД-ШОУ

2 ДНІ

18 ТРАВНЯ

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ | ТРК «ПРЕМ’ЄР»

PREMIER – це культурно-розважальний комплекс високого рівня в місті Нова Каховка. Який поєднує в собі комфортабельний готель, відмінний ресторан, боулінг від світового виробника обладнання для боулінгу Brunswick, російський більярд і просто чарівну атмосферу відпочинку.

СПОНСОРИ

ПАРТНЕРИ

ОРГАНІЗАТОРИ:

ОФІС АРР ТОТГ

74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Букіна, 70-а

ТЕЛЕФОН

Голова АРР ТОТГ Павло Ярмій: +380 (50) 318-16-81
Проектний менеджер Кулакова Вікторія: +38 (095) 946-01-58

ЕМАЙЛ

Офіс: [email protected]
Бухгалтер Анжела Яцюк: [email protected]

ukУкраїнська