Українська краундфандингова платформа Na-Starte

Українська краундфандингова платформа Na-Starte підтримує креативні проекти у сфері культури, мистецтва і технологій. Платформа дозволяє залучати спонсорські внески для запуску цікавих і соціально значущих проектів. Платформа використовується автором соціального проекту для представлення власної ідеї шляхом публікації інформації про проект з метою збору необхідних для його реалізації коштів та спонсорами для підтримки того чи іншого проекту шляхом надання грошових коштів. В рамках платформи передбачено отримання винагороди доброчинцями від авторів підтриманих проектів, винагородою може бути що завгодно: від листа до особистої зустрічі, від примірника готового продукту до участі у його створенні.

Краундфандингова платформа працює за принципом «все або нічого» – у випадку, якщо проект не знаходить відгуку у спонсорів і фінансування не виконується на 100 %, гроші на реалізацію ідеї повертаються спонсорам. Агентська комісія платформи «Na-Starte» стягується тільки в тому випадку, якщо проект збирає необхідну суму. Комісія складає в такому випадку 8 % від суми.

Робота платформи na-starte організована за категоріями: Відео, Музика, Фотографія, Дизайн, Видання, Мистецтво, Ігри, Мода, Театр, Технології, Спорт Кіно, Література і т. д. Конкретну категорію вибирає автор проекту, але платформа має право перенести проект в іншу категорію, попередньо повідомивши про це автора проекту. Платформа відкрита для будь-якої людини, яка досягла повноліття, яка готова представити чітко сформульований проект. Головні критерії для розміщення своєї унікальної ідеї – відповідність тематики проекту однієї з представлених на сайті категорій, часові та грошові обмеження, наявність зрозумілого опису та обґрунтування матеріальних запитів.

?> Адрес сайта: https://na-starte.com


Партнери

ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська