Greenways «Соляна дорога»
НПП «Олешківські піски»​

Національний природний парк «Олешківські піски» запрошує гостей

Територія Національного природного парку «Олешківські піски» – належить до унікальних природних ландшафтів, що дивом збереглися серед південних степів та має особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Саме тут зберігається справжнє, природне диво України – Олешківська пустеля.

Олешківські піски – унікальний куточок Херсонського краю. Це те місто, за чим їдуть туристи. Місце, що просто не може залишатися поза мапою Ваших подорожей. Це – неймовірне видовище, здатне захопити і здивувати водночас. Місце, прекрасне о будь-якій порі року.

А чи чули ви таке – «пустеля цвіте»? Коли зацвітає пустеля – то це справжня казка! Жовтенькі квіточки зіноваті дніпровської вкривають бархани яскравими килимами. Невибагливі степові рослини буяють справжньою красою: козельці дніпровські, волошка короткоголова, чебрець дніпровський, деревій дрібноквітковий, сосни – звичайна та кримська, і навіть яблунька, глід, а найдивовижніша серед пісків – біла красуня – берізка. Береза дніпровська добре пристосувалася до південних умов зростання і зустрічається лише в цих краях, прикрашає пустелю та створює затишні оази для відпочинку туристів.

Про все це можна дізнатися, відвідавши цікаву екскурсію, де фахівці Парку проведуть туристів екологічними стежками серед високих барханів, забезпечать відпочинок у березовому гайку серед нескінченного піщаного моря. А цікаві легенди та романтичні історії рідного краю, де природа створила експеримент з поєднання рідкісних ландшафтів, флори та фауни, які належать до різних природних зон, додасть незабутніх вражень до вашої незвичайної подорожі.

Кому до вподоби відпочинок не у розпечених пісках, а в затишку колишньої «Гілеї», яку довелося побачити тут колись славнозвісному Геродоту, батькові історії давнього світу, то краще вибрати екскурсію по території заповідних Буркут. Водно-болотні угіддя з різноманітними мешканцями, солоні та прісні озера поруч, березові колки, ковилові луки, дивовижні легенди – усе це додасть яскравих вражень до приємного відпочинку!

Запрошуємо Вас відвідати унікальний об’єкт півдня України!

Контакти | Голопристаньский район

Голова: Попов Геннадій Васильович

Тел: (05539) 26-5-63

Сайт: 

Більше ключових місць
Greenways «Соляна дорога»
ukУкраїнська