АРР Таврійського об’єднання територіальних громад для відновлення АРР «Офіс євроінтеграції» Херсонської області


29 Лютого 2024


Минулого тижня АРР ТОТГ для відновлення АРР «Офіс євроінтеграції» Херсонської області зібрала в Херсоні громадські організації, волонтерів, ОМС, представників ОВА та підприємців для виявлення та пріоритезації потреб області, з якими може далі працювати «Офіс євроінтеграції».

 
Для того, щоб зустріч пройшла успішно були залучені найкращі агенції України. Дуже дякуємо Валерії Гончаренко та її команді за проведення стратегічних сесій та за те, що поділилися досвідом побудови стратегії, довіри та прозорої роботи Агенцій регіонального розвитку при обласних адміністраціях.
 
Нагадаємо, що ці агенції створювались ще у 2017 році. А приблизно пів року назад більшість агенцій почали своє відновлення, в тому числі Херсонська та Миколаївська.
 
Аналіз стратсесії ми ще проводимо, та першою потребою, котру називали – безпека. Дається в знаки й 2 роки війни та можливості обстрілів, хоча херсонці зазначають, що вони звикли та просто з цим живуть і працюють далі. Другою потребою була потреба відновлення критичної інфраструктури, хоча треба розуміти, що відновлення мережі може бути зруйноване під час чергового обстрілу, і одна з ключових потреб на котру може вплив АРР це економічна спроможність жителів, можливість їх заробляти та повністю забезпечувати себе свої родини.
 
АРР Херсонщини має отримати стратегічний план власної діяльності вже в березні-квітні цього року. Разом з цим, наша АРР ТОТГ вже почала процес розробки 10 інвестиційних паспортів для того, щоб прискорити роботу з економічним відновленням. Це не класичні паспорти про інвестиційні майданчики, ці документи будуть мати візії та смартспеціалізації громад на скільки це можна визначити. З ними ми зможемо масштабувати роботу відновлення не тільки Херсонщини, а й інших громад прифронтового Півдня.
 

Щиро дякуємо за активну участь заступників голови ОВА, представників економічного соціального відділу молоді і спорту та всім підприємцям, котрі долучилися. Вдячні й ГО та активістам, особливо Наталі Шатіловій і її команді, Ігорю Цуркану та хабу “Своє”.

 
З питань співпраці з АРР Херсонської області писати на пошту: [email protected]
 
Проєкт «Інституційна підтримка Агенції Регіонального Розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області» імплементує ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо-переміщеними особами, в Україні», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


ukУкраїнська