Біла книга розвитку галузі туризму Херсонської області

“БІЛА КНИГА: Рекомендації міжнародних і українських експертів щодо політики розвитку галузі туризму Херсонської області” – це аналітично-рекомендаційний документ підготовлений командою АРР ТОТГ у листопаді-грудні 2019 року.

Білу книгу, як звіт та рекомендації для розвитку туризму, створено на основі 3-тижневої експедиції доктора Вернера Опітца (Werner Oppitz) по Херсонській області (30 вересня – 18 жовтня 2019 р.), 7-денного вивчення потенціалу Херсонщини сімома експертами з різних секторів туризму і культури Корпусу Миру США під керівництвом експерта з розвитку громад Томаса Чоя, а також багаторічного досвіду розвитку туризму і економіки команди ГО “Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад” на чолі з Ярмій Павлом. До Білої книги увійшли відгуки і рекомендації українських експертів, котрі були в роад-шоу туристичними локаціями Херсонщини в рамках Таврійського туристичного конгресу 2014-2019 років: Андрій Гінкул, Олександр Мазурчак, Оксана Лелюк, Андрій Родкін, Констянтин Пархоменко, Ігор Чава, Яніна Барибіна, Андрій Захарко.

Біла книга має рекомендації на трьох рівнях впливу на системий розвиток: для влади, бізнесу і жителів громад. Перед тим, як почати читати думки експертів, пропонуємо ознайомитися з Передмовою (частина “книги”).

Дивитися “Білу книгу: Рекомендації міжнародних і українських експертів щодо політики розвитку галузі туризму Херсонської області” – 1 Біла книга_рекомендації_для перегляду

Більше про нашу роботу і видання читайте у новині за посиланням

#АРРТОТГukУкраїнська