Британська Рада в Україні підтримала проект «Майстерня проектів»


15 Березня 2016


Британська Рада в Україні (програма ActiveCitizens) підтримала розробку та впровадження в рамках операційного гранту інноваційного проекту – інформаційно-ресурсного порталу «Майстерня проектів» для активних громадян Півдня України. Проект буде реалізовувати та супроводжувати громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», яка є офіційним партнером Британської Ради за програмою «Активні громадяни».

Мета проекту – створення регіонального ресурсного центру та інформаційної платформи комунікації між громадськими організаціями, владою, навчальними закладами, соціально відповідальними представниками малого та середнього бізнесу та активними громадянами на території Таврійського об’єднання територіальних громад.

Разом з реалізацією проекту «Майстерня проектів» буде запроваджено системне навчання активних громадян Півдня України, в т.ч. Таврійського об’єднання територіальних громад  з підготовки та управління соціальними проектами, стратегічною метою якого є удосконалення технологій управлінської діяльності та прийняття рішень у соціальній сфері.

Активні Громадяни – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.Партнери

ukУкраїнська