ДАРТ та ГО “АРР ТОТГ” підписали меморандум про співпрацю.


30 Серпня 2023


  Державне агентство розвитку туризму України та Громадська організація «Агенція регіонального розвитку таврійського об’єднання територіальних громад» підписали меморандум про співпрацю.

Головна мета спільної роботи – розвиток Агротуристичного кластера «Шляхами Трипільської Праматері» та створення транскордонного туристичного маршруту між Україною, Молдовою та Румунією.

На початку літа 2023 року 18 територіальних громад з трьох областей – Кіровоградської, Вінницької та Черкаської спільно з Національним дендрологічним парком «Софіївка», Державний історико-архітектурним заповідником «Легедзине», агенціями регіонального розвитку Вінницької та Черкаської областей підписали важливий документ, щодо розвитку туризму на території цих областей. 

Спільно з ДАРТ кластер планує вийти на Молдову та Румунію і створити великий туристичний маршрут від поселення Кукутеь в Румунії до Майданецького, Добровод та Небелівки – місць, де Кукутенсько-трипільська культура досягнула свого максимального розвитку. Якраз сьогодні, коли іде війна, ми як ніколи розуміємо цінність українських історичних коренів. 

Ми впевнені, що після війни до нас приїде величезна купа туристів і 6-тисячолітня історія трипільської культури на українській землі є унікальною можливістю показати туристам нову Україну та нових українців, які є гідними нащадками своїх великих пращурів.



ukУкраїнська