«Експертна підтримка ВПО»


7 Серпня 2023


Експертна підтримка ВПО

Експертна підтримка ВПО
АРР ТОТГ розпочала проєкт  «Експертна підтримка ВПО»!

Ми пропонуємо підхід з надання консультацій і освіти, який відповідає потребам ВПО, що шукають підтримку у самоорганізації, фінансуванні та юридичних питаннях.

Ключовою цільовою аудиторією є ВПО з різних регіонів України, зокрема Черкаської, Вінницької, Київської, Кіровоградської областей, які мають прагнення до розвитку та самореалізації.

В рамках цього проєкту ми спрямовуємо зусилля на інтеграцію ВПО з центральних регіонів України у нові громади. Ми вже маємо успішний досвід роботи з цією категорією людей та розробили комплексні програми, які допомогли багатьом з них знайти своє місце у новому середовищі.

Це особливо актуально для ВПО, які шукають фінансування для своїх підприємницьких ідей або потребують підтримки в організаційних питаннях. Ми впевнені, що саме підтримка в цих аспектах є ключовою для їхнього успіху та інтеграції в нових громадах.

Ми вже почали активну роботу, тому пропонуємо Вам обрати онлайн-консультації або ж зареєструватися на тренінги у напрямках, які вас цікавлять. 

Стати учасником онлайн-зустрічей можна зареєструвавшись посиланнями: 

  •  Юридичні і бухгалтерські консультації, оподаткування, податкова звітність для всіх форм господарювання ЮКК МАРІ, Василій Глиновський і інші – https://forms.gle/eZ9CNMJmbNEuKFpu8
  • Консультації з бізнес-планування, написання грантів під підприємство, соціального підприємства, проєктів соціального впливу надає Гладка Анна – https://forms.gle/HwmdmQk5sUFkf2FP6
  •  Групова юридична онлайн-консультація –https://forms.gle/33FAvAwqDXzVkE1D9
  •  Тренінг «Створення візії майбутнього у часи невизначеності» з психологом і лайф-коучем Оленою Сафоновою –https://forms.gle/BRi22f26ojUtxvxz6
  •  Тренінг “Класичні помилки при складанні бізнес-плану – https://forms.gle/h38pZa2h4ogccsEY9

Можна отримати 1-3 консультації на людину, що прирівнюється 1-3 години.

Консультації надаються залученими спеціалістами від Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ – https://www.facebook.com/arrtotg) протягом серпня.

Встигніть отримати чудову можливість!

Організатори заходу: Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад в рамках проєкту «Експертна підтримка ВПО» Програми  «Громадськість за демократизацію»  за підтримки Інститут економічних досліджень та політичних консультацій  за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/…/aid-development-cooperation…). ukУкраїнська