Групова юридична онлайн-консультація для створення і ведення діяльності новостворених підприємств, неприбуткових організацій


15 Квітня 2023


 

В рамках соціального проєкту для підтримки ВПО, українців, які були вимушені покинути Україну, та для самозарадності й економічної спроможності українців під час війни, заплановано проведення двох групових консультацій для новостворених підприємств, громадських та благодійних організацій, в тому числі тих, які хочеть впроваджувати соціальне підприємство на базі неприбуткових організацій. 

Захід проводиться в рамках соціального проєкту #Центр_реалізації_ідей і є безплатним.

Просимо розуміти, через те, що консультація групова, то не на всі питання можна надати розгорнуту відповідь, тому юрист розповідав інформацію, що стосуватися юридичних норм і правил, а також надавав відповіді на питання, які можут ьстосуватися більшості.

  • Якщо вам цікаві питання реєстрації громадських, благодійних організацій, соціального підприємства, підготовки Статуту, інші базові питання – то ви можете продивитися запис вебінару від Василя Глиновського – https://www.youtube.com/watch?v=l_PLkUTBgnc
  • Юридична консультація для новостворених організацій різних правових форм від Василя Глиновського – https://youtu.be/tnTKSXXSQjQ.
Розглянуті питання: 
  • Створення Статуту. Бенефіціари, засновники, наглядова рада.
  • Юридичні норми, які регламентують ведення соціального підприємництва на базі неприбуткової організації.
  • Якими документами регламентується діяльність благодійних і громадських організацій (Статут, протоколи інше)?
  • Придбання авто для ГО.
  • Чи можливо працювати без печатки?
  • Чи має право неприбуткова ГО отримувати від міжнародного партнера майно (станок) та надавати його в оренду, а кошти від оренди використовувати виключно для діяльності ГО?
  • інші питання
 

Записи публічні і можуть бути корисні шикорому колу осіб різних правових форм господарювання. Тому запрошуємо поширювати дані записи, якщо вважаєте за потрібне.

Організатори заходу: Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад втілює проєкт #Центр_реалізаціі_ідей / “Воєнна криза – як можливість розвитку економіки громад на підконтрольних Україні територіях реалізується” у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фонд Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.ukУкраїнська