«Херсонщина – це Україна» є персональним вкладом кожного з нас в деокупацію нашої Батьківщини – це мистецька програма за участі художників і ілюстраторів України, а також всіх, хто хоче стати причасним.  Цим проєктом ми скажемо тим, хто в окупації «Тримайтесь, ми разом з вами думаємо про вас, робимо усе можливе, щоб допомогти вам!»

Сьогодні увага України й всього цивілізованого світу прикута до Херсонщини – це трагедія окупованої території, і ми всі очікуємо, що після 160 днів окупації наші війська відвоюють цю територію, де їх дуже чекають. Усі хто виїхав з окупованої території, а також ті, хто не зміг цього зробити, мріють тільки про одне – знову жити в українській Херсонщині.

Сьогодні це питання майбутнього нашої території – кожен день, який рашисти залишаються на нашій землі – це місяці майбутньої психологічної реабілітації наших ВПО і тих, хто залишився на окупованій землі. Це десятки та сотні культурних цінностей, які зруйнують окупанти та сотні домівок, в які не зможуть в’їхати їх власники.

ВСІ КОШТИ З ПРОДАЖУ КАРТИН, NFT-ЗОБРАЖЕНЬ І ТОВАРІ З ПРИНТАМИ ЙДУТЬ НА ВІДБУДОВУ ЗРУЙНОВАНИХ РОСІЯНАМИ КУЛЬТУРНИХ ПАМ’ЯТОК ПІВДЕННОЇ УКРАЇНИ І ЗСУ.

 

СКЛАДОВІ ПРОЄКТУ

А. Артрезиденція в Умані

1.    Артрезиденція в Умані для 20 художників України з 24 серпня по 4 вересня, котрі створять картини для пересувної виставки на тему «Херсонщина – це Україна». Картини виставлятимуться в Умані, Миколаєві, Одесі, Львові і Києві, якщо вдасться – то і в містах Польщі.
Тематична рамка: Таврія, її історія і сьогодення, війна і мир в наших думках і світі. Ми не обмежуємо в темах, та очікуємо, що результатом стануть 60 шедеврів, котрі матимуть комерційну привабливість, адже далі буде аукціон.

Б. Співпраця з творцями всього світу онлайн

2.    Художники, котрі не зможуть взяти участь у резиденції (за кордоном, в окупації, з інших причин) – можуть прислати зображення власних робіт на цю тему. Ми їх виставимо в онлайн-аукціон наряду з тими, хто створив 60 робіт в рамках резиденції. Де б ви не були, навіть якщо ви в окупації, ми промотуватимемо ваші зображення і для безпеки вашого життя покажемо ваші роботи анонімно.

3.    Художники, скульптори й всі хто щось творить можуть прислати високоякісне зображення своїх творів, котрі будуть перетворені у NFT і також будуть продаватися.

В. Співпраця з ілюстраторами

4.    Ілюстратори також зможуть взяти участь! Ми будемо раді отримати на безоплатній основі зображення для принтів і будемо створювати за власний кошт мерч, листівки, магніти й продаючи ваші твори в предметах ми знову ж таки збиратимемо кошти на мету програми. Роялті для ілюстраторів – 50% від прибутку, або інший на користь Проекту за бажанням автора.

Г. Продукти та результати

5.    Всі роботи матимуть цифрову копію та будуть викладені на сайті для аукціону і продажу.

6.    Продуктами також будуть єдиний електронний каталог з картками авторів робіт і творами, котрі ви створите в рамках проєкту.

7. Всі учасники-автори отримають друковане або цифрове свідоцтво про участь в проєкті “Херсонщина – це Україна”.

8. Фінансова відповідальність і звітність буде прозорою і доступною через послугу “Відкрита виписка” від ПриватБанку для благодійних фондів і у щомісячних звітах БФ “Це Крафт”, котрі будуть опубліковані на сайтах організаторів.

Проєкт не матиме закінчення допоки художники, ілюстратори та інші творці захочуть надавати зображення, а люди всього світу в бажанні підтримати Україну будуть купувати ваші твори в фізичному, NFT форматі, або у вигляді продукту з принтом.

I. Запрошуємо художників Херсонщини й України – створіть нову Херсонську Мадонну, Герніку, покажіть світу Нескорену Українську Херсонщину. Давайте спільними зусиллями зрушимо цю ношу – скажемо через культурні цінності – «Херсонщина – це Україна». Ми сильні, коли ми згуртовані, коли довіряємо один одному  та підтримуємо один одного.  Ця підтримка та довіра дуже потрібна жителям окупованих територій.

Анкета для творців, котрі бажають взяти участь в арт резиденції  

– клацайте і заповнюйте, а ми з вами зв’яжемося.

Умови участі в арт резиденції в Умані:

 1. Проживати ви будете в готелі в Софіївському парку нашим коштом.
 2. Харчування – нашим коштом.
 3. Надаємо вам полотна або відріз рулонного полотна і підрамник.
 4. Відшкодовуємо проїзд в Умань у розмірі 500 грн/особа.
 5. Ви за 10 днів резиденції відвідаєте три екскурсії: по парку Софіївка, по місту «Стара Умань» і повеземо вас у Легедзине – до місць, де жили трипільці – перші поселення людей датовані 7000 років до нашої ери.
 6. Фарби – ваші. Ми будемо збирати донати (благодійні внески) та шукати меценатів для викупу гуртом олійних фарб і розчинників.
 7. З вас – 3 картини в темі «Херсонщина – це Україна» і дотримання норм безпеки під час резиденції
 8. Погодження на фото і фільмування, адже про вас зніматимуть промо для розкрутки проєкту.

ІІ. Запрошуємо до участи у проєкт “Херсонщина – це Україна” ілюстраторів

Анкета для ілюстраторів, котрі бажають надати електронні зображення для їх подальшого друку на предметах і подальшому продажі для збору коштів на мету Програми

– клацайте і заповнюйте, а ми з вами зв’яжемося.

Наша пропозиція співпраці:

1. Ми будемо раді отримати на безоплатній основі зображення для принтів. Власним коштом ми будемо створювати мерч, листівки, магніти й продавати твори з вашими зображеннями. І знову ж таки – кошти отримані від продажу йтимуть на мету проєкт.

2. Продажі будуть виконуватися на сайті Це Крафт – це соціальне підприємство прибуток котрого 50% йде на програми підтримки підприємців і ремісників, і ще 50% – на розвиток проєкту. Статистика продажів – це статистика сайту, звіти і перерахунки будуть виконуватися щомісяця.

3.  Ваші роботи будуть перетворені на NFT і продаватимуться тим, хто не матиме змогу купити товар з принтом.

4. З кожним ілюстратором, хто надає зображення, буде підписано договір на одиничну ліцензію на зображення. З кожного проданого товару ілюстратору буде перераховуватися 50% від прибутку, або інший відсоток на більшу користь Проєкту за бажанням автора.
(Юридичною стороною Проєкт і збереженням авторських прав творців і Проєкт займається Патенте бюро “Алгоритм”).

5. Одним з продуктів проєкту буде єдиний електронний каталог з картками авторів робіт і творами, котрі ви створите в рамках проєкту.

6. Якщо у вас, шановні творці, будуть ідеї як покращити проєкт і нашу з вами співпрацю – ми завжди відкриті!

IIІ. Запрошуємо ОМС, державних діячів, бізнес та жителів України та світу – давайте усі разом скажемо те, чого найменше від нас очікує окупант – Херсонщина – нескорена. Херсонщина – це Україна. І якщо не втечете з неї – то все буде ЧОРНОБАЇВКА.

Діє головний рахунок для розрахунків в гривні, з котрого будуть вестися всі вихідні платежі:

Найменування отримувача  – БФ ЦЕ КРАФТ
Код отримувача – 44387657
Рахунок отримувача у форматі згідно зі стандартом IBAN UA663052990000026002011104866
Найменування банку АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Інші види грошових переводів. Кошти з цих рахунків будуть переведено на головний рахунок

Варіант 1.

Валюта EUR (Євро) 

Отримувач – ГО АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТАВРІЙСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
ЄДРПОУ 38166138
Назва банку:  АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)
Рахунок отримувача у форматі IBAN UA043052990000026000021106265

Варіант 2.

Реквізити для зарахування криптовалюти
– власник Чірков Олексій, співзасновник ГО «АРР ТОТГ». Благодійні внески в будь-якій іншій криптовалюті – надамо за запитом адреси гаманців.
USDT (TRC20): TZETpvtL8Zta1LtJfttq1jBoBJgb97KnKQ
USDT (ERC20/BEP20): 0x7293d8ce55819403ad5ec0ecd82539e6d730dc68
BTC (BTC): 12UGGbNGRYvnkjcFZGTZJpZ95b2sK3hj4R
ETH (ERC20): 0x7293d8ce55819403ad5ec0ecd82539e6d730dc68
TRX (TRC20): TZETpvtL8Zta1LtJfttq1jBoBJgb97KnKQ

Варіант 3.

SWIFT
– власниця рахунків Кулакова Вікторія, засновник і директор БО БФ «Це Крафт»

USD Beneficiary (Бенефіціар) IBAN: UA 64 322001 00000 2620 2315 9900 39

Account No: 26202315990039
EUR Beneficiary (Бенефіціар): IBAN: UA 49 322001 00000 2620 4326 9827 66

Account No: 26204326982766
Receiver: KULAKOVA VIKTORIIA, 74721, Ukraine, reg. Khersonska, district. Nyzhnosirohozkyi, town. Sirohozy, st. Elevatorna, build. 42
Account with Institution (Банк Бенефіціару): Bank – JSC UNIVERSAL BANK. City – KYIV, UKRAINE.
Swift code – UNJSUAUKXXX
Details of payment (Призначення платежу):

 • якщо відправник фізособа: private transfer / transfer to own account / help to relative;
 • якщо відправник юридична особа: honorarium / compensation for THE ITS CRAFT charity fund

Контакти організаторів:

Телефон для уточнень щодо участі у всіх складових проєкту: 095-946-01-58, голова правління БО БФ “Це Крафт”.

Телефон для потенційних партнерів в меценатів проєкт: 050-318-16-81, голова правління ГО “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад”.

Електронна пошта – [email protected].

Організатори програми:

Проєкт вже підтримали:

 • Український культурний фонд
 • Херсонський державний університет
 • Херсонський національний технічний університет
 • Уманський педагогічний університет
 • Сергій Козир, народний депутат
 • Олександр Книга, директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша
 • Валерія Велика, голова ГО “Світ очима художників”
 • Тетяна Євсєєва, архітекторка, голова ГО «Новокаховське товариство охорони культурної спадщини»