Інформаційний дайджест підприємця Таврійського регіону №2


28 Жовтня 2016


Друге видання “Інформаційного дайджесту підприємця Таврійського регіону” присвячене двом темам: реформа фінансової децентралізації та інвестиційні площадки Таврійського регіону. Перша з тем дасть відповіді на непрості питання щодо законопроекту децентралізації: чому потрібно якнайскоріше братися за реалізацію реформи у вашому населеному пункті, і чи потрібно взагалі та що це дасть. Читайте думки експертів та оригінальні документи з теми. Друга частина буде цікава тим, хто бажає познайомитися с інвестиційними можливостями міст Таврії.

Читайте за посиланням – https://drive.google.com/file/d/0B_z5azUaC7bCWE9jcG1kZnpINVk/view?usp=sharing

Видання здійснюється в рамках проекту “Дорожня карта розвитку малого та середнього підприємництва Таврійського регіону”, що реалізовує ГО “АРР ТОТГ” за підтримки USAID, LEV.

 

dajdzhest-2-arr-totg-1 dajdzhest-2-arr-totg-2 dajdzhest-2-arr-totg-3 dajdzhest-2-arr-totg-4 dajdzhest-2-arr-totg-5 dajdzhest-2-arr-totg-6 dajdzhest-2-arr-totg-7 dajdzhest-2-arr-totg-8 dajdzhest-2-arr-totg-9 dajdzhest-2-arr-totg-10 dajdzhest-2-arr-totg-11 dajdzhest-2-arr-totg-12 dajdzhest-2-arr-totg-13 dajdzhest-2-arr-totg-14 dajdzhest-2-arr-totg-15 dajdzhest-2-arr-totg-16Партнери

ukУкраїнська