Конференція «ЕФЕКТИВНИЙ КРЕДИТ». 26.04.18


12 Квітня 2018


Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з економіки, фінансів та менеджменту взяти участь в конференції «ЕФЕКТИВНИЙ КРЕДИТ», що проходитиме в Херсоні 26 квітня 2018 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.
Конференція надасть можливість обговорити питання ефективного залучення і використання позикових засобів, ознайомитись з діючими пропозиціями, а також дізнатися про міжнародні програми підтримки малого та середнього бізнесу, які діють на території України.
Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідними вітчизняними експертами та консультантами з питань кредитного фінансування, познайомитися з успішними практиками використання позикового капіталу, а також дізнатися про інструменти ЄБРР для розвитку МСБ.
Участь в конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. При відборі учасників надаватиметься перевага представникам МСБ, власникам та керівникам підприємств, спеціалістам з економіки, фінансів та менеджменту, що працюють в сфері кредитного фінансування.
Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.
Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням: https://form.jotformeu.com/80951898744373
(Прийом заявок на участь завершується за тиждень до початку конференції)
Дата проведення: 26 квітня 2018 року.
Місце проведення: конференц-зал готелю «Оптіма» (Reikartz Hotel group), м. Херсон, пр-т. Ушакова, 43
Час проведення: 10:00 – 17:00
*9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава
Під час проведення конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, харчування та послідовний переклад. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.
Організатори конференції – Центр підтримки бізнесу міста Миколаїв і партнер проекту у Херсонській області Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад.

Контактна особа:
Павло Ярмій, голова правління АРР ТОТГ
tel.: +38 (050) 318-16-81
email: [email protected]

Захід у фейсбук – https://www.facebook.com/events/2004917349827822/Партнери

ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська