Конкурс графіті до Дня міста: пошук почато!


30 Серпня 2018


Ми шукаємо таланти, аби місто Нова Каховка стало кращим. Це не перший проект, де ми висвітлюємо креативний підход у розвитку території, та ми впевнені, що через креатив і творчість наш регіон стане ще привабливішим. Тож відгукніться всі, хто має живописні і графічні навички та бажає трошки слави))) Якщо ви вмієте малювати і навіть якщо не вмієте, але у вас багата уява – приймайте участь у конкурсі графіті до Дня міста Нова Каховка. Тема конкурсу «Молоді лідери рулять!» – про молодь, відповідальність, Україну, патріотизм, розвиток та майбутнє. Хочемо зазначити, що під графіті ми маємо на увазі і малюнки на стінах, і мурали, і навіть гарно оформлені текстові написи.
Очікується, що роботи будуть мотивувати до гарних справ, саморозвитку і підіймати настрій жителям і гостям міста.

Учасниками конкурсу можуть бути жителі всіх міст і селищ України, авторство збережемо. Малювати будуть місцеві і запрошені майстри. Якщо ви майстер графіті або муралів і бажаєте бути причасним – долучайтеся до команди)) Всім виконавцям проекту – честь, хвала, слава у статтях і на святі до Дня міста.

ДЕДЛАЙН:
Приймаємо конкурсні малюнки-ескізи ДО 14 ВЕРЕСНЯ на пошту [email protected], у темі листа пишіть “Конкурс графіті”. В результаті конкурсу будуть відібрані 4-5 найцікавіших малюнка-переможці, то ж ви можете прислати декілька варіантів!

Результати конкурсу оголосимо на сторінці АРР Таврійського об’єднання територіальних громад 15 вересня і одразу ж приймемося до прикрашання міста.
Місце майбутніх творів – у центрі Нової Каховки – стіна заводу “Електромаш” біля автовокзалу.

Нагадаємо, що фарби для графіті ми краудфандимо на аукціоні 1 вересня – на відкритті креативного простору CLEVER CLUB. Приходьте о 17-00 на урочисте відкриття, будуть поважні гості, в тому числі відома українська художниця Катерина Білетіна.

Катерина серед поцінювачів сучасного мистецтва відома насамперед як портретист, автор живописного проекту “Український портрет”, історичних портретів – реконструкцій “Молода Леся Українк “, “Молодий Іван Франко”, “Портет Романа Шухевича”. В 2010 році мисткиня створила портрет президента України Віктора Ющенка “Президент у вишиванці”. В 2016 році у видавництві “Родовід” вийшла ії книжка “Беззахисність перед красою” – альбом реконструкцій народного одягу з різних куточків України. Ідея створити галерею українських облич з’явилася в 2004 році, з часів Помаранчевої революції . За 14 років Катерина намалювала більше 150 портретів наших сучасників, використовуючи деталі народного вбрання, які, на погляд художниці, надають образу особливу естетичну виразність. В 2016 році у видавництві “Родовід” вийшла ії книжка “Беззахисність перед красою” – альбом реконструкцій народного одягу з різних куточків України.
Ідея створити галерею українських облич з’явилася в 2004 році, з часів Помаранчевої революції . За 14 років Катерина намалювала більше 150 портретів наших сучасників, використовуючи деталі народного вбрання, які, на погляд художниці, надають образу особливу естетичну виразність .
Катерина багато подорожує Україною, знайомиться з людьми в цих мандрівках та малює їхні портрети в народному одязі. Історії , які розповідає художниця, допомагають глядачеві звернути увагу на речі, яких він , можливо , не помічав. Краса народного вбрання, його естетична довершена композиція в поєднанні з обличчям сучасної людини створюють новий образ, де людина постає магічно перевтіленою . Народний одяг стирає межу між сучасним та минулим – і за цим цікаво спостерігати.
Одним з важливих мотивів в творчості художниці є таємничисть, загадковість, чарівність всесвіту. Цим настроєм просякнуті представлені і в роботах, які гості креативного простору CLEVER CLUB зможуть побачити 5 картин Катерини: “Птахи долі”, “Десь тут була подоляночка”, “Циганка – подолянка”, “Янгол під деревом” і “Шевченківський натюрморт”.

Конкурс груфіті проводиться в рамках проекту Кордон Європи. Проект реалізовується за сприяння Європейського Союзу та за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій  та “Європейської правди” в рамках Проекту “Просування реформ в регіони”.
Питання задавайте за телефоном 095-946-01-58.

Більше новин на нашій сторінці у ФБ – www.facebook.com/arrtotg

Інформаційний партнер події – novakahovka.cityПартнери

ukУкраїнська