Локальний тренінг «Активні громадяни» смт. Асканія-Нова


5 Червня 2016


4-5 червня 2016 року у смт. Асканія-Нова партнером Британської Ради у Херсонській області громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» був проведений навчальний тренінг «Активні громадяни» для територіальних громад Чаплинського району.

На тренінгу були присутні активні громадяни, серед яких були голови сільських рад, службовці, представники громадських організацій, вчителі, підприємці, волонтери та активні громадяни з 10 (десяти!) населених пунктів Чаплинського району Херсонської області. За два дні учасники з Асканія-Нова, Чаплинка, Хлібодарівка, Іллінка, Маркеєв, Хрестівка, Григорівка, Кучерявоволодимирівка, Червона Поляна, Надеждівка набули навичок створення команди та написання грантових проектів для залучення фінансування від Британської Ради. Сессії тренінгу особисто пройшли голови територіальних громад Асканія-Нова (Свінціцький В.К.), Григорівка (Кліщевський С.О.) та Кучерявоволодимирівка (Соболь Ю.С.).

В подальшому планується реалізація у Чаплинському районі наступних соціальних проектів запропонованих учасниками першого тренінгу: презентаційний майданчик сучасних енергозберігаючих технологій у школі, обладнання учбового класу для дітей з обмеженими можливостями, створення зеленої зони для відпочинку селян «Стежина здоров’я», розробка та встановлення туристичної пам’ятки для підвищення туристичної привабливості території, апгрейд та розширення музею історії громади, відновлення роботи реабілітаційного центру, створення модельної агенції для дітей з облаштуванням центру розробки та пошиву дизайнерського одягу та багато інших ідей які, сподіваємось, перетворяться у реалізовані проекти.

Громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» висловлює щиру подяку за допомогу у організації та проведенні тренінгу Британській Раді в Україні, голові Чаплинської районної ради Бериславському В.М., в.о. голови Чаплинської РДА Ацеховському Д.М., голові селищної ради смт. Асканія Нова Свінціцькому В.К.Партнери

ukУкраїнська