Молодь Таврії «пітчить» на Кордоні Європи


3 Червня 2018


30 травня 2018 року пройшов останній навчальний захід для молодих лідерів Таврійського об’єднання територіальних громад в рамках проекту «Кордон Європи», метою якого є посилення підтримки громадськості на здійснення проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активації громадянської позиції молоді. Навчання завершено, але ж попереду саме найцікавіше – презентація власних соціальних проектів для місцевої влади, представників бізнесу і громадськості, та подальша їх реалізація.

Саме тому команда проекту запрошує всіх активних громадян міст Нова Каховка, Каховка, Берислав, Таврійськ прийняти участь у пітчингу проектів молодіжних лідерів 05 червня 2018 року о 15:30 годині за адресою: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 23 (конференц-зала на І поверсі Новокаховського міськвиконкому). Пітчинг – це подія, куди запрошуються керівники учбових закладів, представники органів місцевого самоврядування, батьки дітей-учасників, підприємці та громадськість, для того, аби учасники проекту «Кордон Європи» мали можливість розповісти про ідеї проектів направлених на вирішення соціальних проблем і свої плани для їх реалізації. Під час заходу також можна буде більш детально ознайомитись з досягненнями і подальшими цілями проекту «Кордон Європи» та прийняти участь у дискусії щодо планів реалізації задумів  учасників.

Навчальна програма проекту «Кордон Європи» включала десять самостійних модулів (групові заняття, семінари, тренінги, міні курси), в результаті яких молодь Таврійського субрегіону отримала методику розвитку власних лідерських навичок і толерантності, ознайомилась з поняттям євро-клуб та основними положеннями Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, навчилась основам фінансової грамотності, критичного мислення та журналістики, методам формування сильних проектних команд, розробляти проекти соціальної дії, залучати ресурси для їх реалізації та ефективному просування проектів через сучасні комунікаційні канали.

Детальніше про проект «Кордон Європи» – www.facebook.com/kordonEU

 

Цей захід буде проведений в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid),  який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та “Європейською правдою”. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.Партнери

ukУкраїнська