Набір в Школу Змінотворців


7 Серпня 2023


 Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад за підтримки  International Trade Centre   розпочинає проєкт #Школа_змінотворців регіонального ровзитку.

Це унікальна можливість для ВПО отримати нову професію та допомогти собі, громаді, з якої ви були вимушені поїхати і приймаючій громаді!

Школа проходитиме протягом 3 місяців і включає 3 виїздні сесії по 5 днів у громадах (робочі дні, офлайн) + Пітчинг + менторинг онлайн протягом навчання. Навчання офлайн походитиме у Вінницькій області 2 сесії та в м. Умань 1 сесія. 

Запрошуємо Вас до участі, якщо ви наразі проживаєте в громадах Вінницької області. Встигніть залишити заявку на участь за цим посиланням: https://forms.gle/cBXiGzz7nGJ6nn7UA 

Що дає #Школа_змінотворців:

  • 15 учасників Школи, які отримають практичні навички та знання з комплексного розвитку територій, в тому числі з дизайну і менеджменту соціальних проєктів, бізнес-проєктів, міжмуніципальних і кластерних підходів, фандрейзингу, залученню аудиторій і адвокації. 
  • Учасники розроблять і впровадять за підтримки команди експертів-тренерів  власні міні проєкти на потреби своїх громад.

Чим ця Школа відрізняється від всіх курсів з проєктного дизайну і менеджменту?

  • Ви будете працювати в команді на потреби власної громади, бізнесу і жителів – вам будуть в цьому допомагати інші учасники і досвідчені тренери.
  • Ви зможете попрактикуватися у розробці проєктів для різних цільових аудиторій – від простих проєктів соціальної дії, до замовлень від підприємців та бізнесу, а також у командній роботі – довгострокові проєкти на потреби громади.
  • Тренери – практики з багаторічним досвідом залучення інвестицій, комунікацій з донорами, звітування. 
  • Ви зможете підтримати власну громаду у впровадженні ініціатив в рамках кластеру “Шляхами трипільської праматері”.
  • Ви зможете отримати навички і коло знайомств для майбутньої зайнятості як підприємець чи працівник з високим окладом. 

За рахунок проєкту покриваються харчування (кава-брейки і обіди) під час навчання та проживання.

Якщо у вас лишились питання – телефонуйте або пишіть на тел. +38095-946-0158. 

#арртотг #Школа_змінотворцівukУкраїнська