Туристичний портал АГОВ – зручно дізнавайся, бронюй і мандруй


18 Травня 2021


Агов туристичний портал

Агов туристичний портал Наша Агенція регіонального розвитку від самого її створення займається розвитком внутрішнього туризму. І ми радіємо, коли рік за роком таких же впевнених у вірному напрямку прикладанні зусиль у туризм стає більше і більше. Сьогодні ми знайомимо вас із нашими партнерами – Туристичний портал АГОВ, де про Новокаховські землі  можна дізнатися чимало цікавого.

Метою проєкту є повноцінне супроводження мандрівника від зародження ідеї про подорож й до прибуття додому. Туристичний портал “Агов” допоможе підібрати найкращий для вас готель, відірватись на фестивалі, вибрати цікаву екскурсію на будь-який смак. Налаштуйте навігатор на вашу хвилю й вибирайте ті локації та події, що вам до душі!

Завдяки особливостям системи, кожен авторизований користувач ресурсу “Агов” має право додати свою улюблену місцеву локацію, у тому випадку, якщо її не буде на цей момент в базі. Таким чином, завдяки спільним зусиллям, створюються десятки нових маршрутів у тих географічних частинах, що були, начебто, нічим не примітні. На травень 2021 року, бібліотека “Агов” нараховує більше ніж 106 тисяч різноманітних об’єктів та пам’яток.

Наскільки важливо якомога скоріше оцифрувати усі можливі пам’ятки нашої величної України в бібліотеку “Агов”, – не можливо передати словами. Щомісяця туризм програє плину часу, адже кожного року, в Україні, хоча б на одну локацію або пам’ятку стає менше. До цього додайте недбалість та незнання й отримаєте гримучу суміш, що руйнує історичне та культурне минуле нашої держави. «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», – безсмертний вислів М.Т. Рильського дуже влучно описує ситуацію.

Тільки згуртувавшись разом, під егідою “Агов”, відкинувши непотрібні елементи конкуренції, зможемо утворити міцні партнерські і дружні зв’язки, мережу у найвіддаленіші куточки країни, об’єднавши усіх в одну єдину систему та давши нове життя туризму, як дерево пускає коріння.

Туристичний портал “Агов” також добре знає, що туристичного “маніяка” завжди потрібно чимось бавити, особливо, коли він вдома на карантині. Редактори кожного дня публікують свіжі новини туризму, а також статті про неймовірні та незвичні місця нашої планети. Локації та тури завжди поповнюються актуальними надходженнями, а фотографії деяких місць змусять вас зависнути на декілька хвилин від невимовної краси майже інопланетних зображень.

У майбутніх планах проєкту стоять ще такі непрості цілі як:

  • можливість придбання ж/д, автобусних та авіаквитків,
  • повноцінний авторський навігатор для автомобілістів,
  • створення офлайн карт пам’яток, локацій та об’єктів для використання в тих місцях, де слабкий сигнал інтернету,
  • впровадження туристичних кураторів, що складають для вас маршрут мандрів, враховуючи ваші побажання та ще багато іншого.

Подобається? То переходьте на Агов – і дізнавайтеся більше про Україну, подорожуйте – і відчувайте життя зараз!Партнери

ukУкраїнська