Реліз Школи змінотворців!


12 Вересня 2023


Школа змінотворців

  Школа змінотворцівУ громадах Вінниччини від початку 2023 року працює Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад – експертна громадська організація, яка переїхала з Нової Каховки. Там команда займалася регіональним розвитком через розвиток підприємництва і сфери внутрішнього туризму, так я тут, проживаючи в Умані, експерти від 2022 року ініціювали великий проєкт аграрно-туристичного кластера Шляхами трипільської праматері з метою формування нового бачення української нації та знову ж таки економічного розвитку кожного жителя малих громад. Проєкт охоплює громади Черкаської, Вінницької, Кіровоградської областей та вже є партнери в Молдові та Румунії. Ці країни залучені адже, по-перше,  це вихід до ЄС і потенційні транскордонні проєкти, по-друге – саме з територій міста Кукутень прийшли до України наші пращури трипільці. 

  Для кращого впровадження інноваційних, розвиткових економічних проєктів завжди потрібні люди на місцях, спеціалісти та ініціативні лідери змін. Тому команда АРР ТОТГ на початку року і влітку приїздила в громади для проведення триденних тренінгів з оновлення візій економічного розвитку під час війни. А у вересні стартувала Школа змінотворців – це тримісячне практичне польове навчання спеціалістів проєктного управління соціальними і комерційними проєктами. І це майбутня команда управляючої компанії кластера. 

Школа вже почалася – 11 вересня в місті Тульчин було урочисте відкриття за участі представників місцевої влади, обласної адміністрації та представників народних депутатів. 

  Подію відкрив міський голова міста Тульчин Весняний Валерій Михайлович, потім замотивувала учасників представниця Вінницької обласної військової адміністрації Савчук Єлізавета, та мала слово представник народного депутата даного округу Валерія Сатикова

  Що дає #Школа_змінотворців?

  15 учасників Школи, які отримають практичні навички та знання з:
  • комплексного розвитку територій, в тому числі з дизайну і менеджменту
  • соціальних проєктів, бізнес-проєктів, міжмуніципальних і кластерних підходів,
  • фандрейзингу, залученню аудиторій і адвокації. 
  Учасники розроблять і впровадять за підтримки команди експертів-тренерів власні мініпроєкти на потреби своїх громад.

  Чим ця Школа відрізняється від всіх курсів з проєктного дизайну і менеджменту?

  Люди навчаються у командах на потреби власної громади, бізнесу і жителів, є учасники з-поміж ВПО. Все навчання супроводжується менторами та коучем. Практичність – найголовніша ознака Школи змінотворців: вже під час навчання люди  попрактикуються у розробці проєктів для різних цільових аудиторій – від простих проєктів соціальної дії, до замовлень від підприємців та бізнесу, а також у командній роботі – довгострокові проєкти на потреби громади.

  Тренери – практики з багаторічним досвідом залучення інвестицій, комунікацій з донорами, звітування. 

Організатори: «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад впроваджує проєкт «Школа змінотворців» (активістів регіонального розвитку) в межах проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії.



ukУкраїнська