Школа_активістів регіонального розвитку: Відгуки та Враження


17 Січня 2024


Проєктний менеджмент – інструмент, що дозволяє досягати цілей, розвивати навички, управляти ресурсами, а вправність управління проєктами стає дедалі важливішими завданнями для активних особистостей. До речі саме активні та амбітні люди прийшли до нас навчатись у Школу_активістів регіонального розвитку. Зараз вони вже випускники та діляться думками про навчання. Ми зібрали та систематизували відгуки про навчання і ділимося з вами!

Знання та практичні навички.

Випускники школи відзначають глибокі знання, які вони отримали у сфері проєктного менеджменту. Школа_активістів відкрила учасникам нове бачення регіонального розвитку, а набуті навички  планують застосовувати по-різному: для когось вони стануть основою для розвитку туристичної галузі, комусь пригодяться у розв’язанні проблемних питань у громаді та побудові міцної співпраці, а хтось дивиться масштабніше та натхненний робити світ кращим, завдяки своїм проєктам.

Ефективні методи навчання.

Особливу увагу відзначають учасники школи на ефективності методів навчання. Переважна більшість робить акцент на практичних заняттях, дискусіях, роботах в групах та інтерактивних вправах. «Дуже сподобалися практичні заняття в класі (діалог бізнес громада, теорія змін, креативне мислення), онлайн тренінги від Анни Гладкої неймовірні», – зазначає Ірина Мироненко, ВПО з Донецької області, одна з учасників Школи_активістів.

Спільнота та Співпраця.

Ще однією перевагою школи є створення спільноти майбутніх проєктних менеджерів. Чи не в кожному відгуку йде мова про нові знайомства, обмін знаннями, роботу в колі однодумців та  прибічників, друзів. Спільні переважно подібні проблеми в громадах наштовхують на співпрацю, яку проєктні менеджери починають будувати вже зараз. «На сьогодні за допомогою школи я знайшла собі прибічників, людей з однаковими поглядами на розвиток села», – ділиться Давиденко Тетяна.

Вдячність.

Учасники не забувають висловити свою вдячність за можливість навчатися в школі активістів проєктного менеджменту. Вони акцентують на тому, що не тільки отримали та вдосконалили навички, а й відчули сили та натхнення змінювати життя своєї громади. Частина учасників з особливою вдячністю згадує усі яскраві заходи, які організовувала наша команда: це і тренінги, спільні навчальні сесії з запрошеними тренерами, великий форум.

Подальша підтримка.

Важливим моментом є не лише сам процес навчання, але і подальша підтримка випускників. Наша команда створює механізми для обміну досвідом, спільних зустрічей, офлайн та онлайн, що дозволяє випускникам надалі розвивати свої навички, тільки вже в колі знайомих досвідчених професіоналів. 

Школа активістів регіонального розвитку збагатила учасників знаннями, ефективними методами навчання, сформувала спільноту однодумців з якісною підготовкою. Вдячність та задоволення від навчання визначають Школу_актвиістів як місце для тих, хто прагне вирішити виклики сучасності та розвивати свій потенціал.

 Організатори: Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад за підтримки ЄС та Міжнародний фонд “Відродження”. 

#Школа_активістів #арртотгukУкраїнська