Світлі ідеї креативного розвитку твоєї громади/міста. Серія тренігів


27 Січня 2021


тренінг АРР ТОТГ

тренінг АРР ТОТГКрутезна новина – запрошуємо на серію тренінгів по створенню НЕстандартних проектів для громад Каховського району Херсонщини і Молодіжних центрів Скадовська, Мелітополя і Краматорська! Якщо ви з іншої території, але ну дуже хочете – записуйтеся також, ми всім раді.

В чому крутість?

 Тренінги побудовані на практиці, ніяких бла-бла, готуйтесь творити!

 Це серія тренінгів: тим, хто ЗА – буде додаткова порція методів і лайфхаків по створенню цікавих ідей і міцних команд.

 Менторинг ! Це завжди круто, бо вас будуть підтримувати найкращі експерти з соціального і креативного підприємництва.

 Кращі проекти отримають фінансування.

 

День / Тема / Для кого

8 лютого, пон. – «Світлі ідеї креативного розвитку моєї громади» – для жителів Каховського р-ну.
9 лютого, вт. – «Світлі ідеї креативного розвитку мого міста» – для Молодіжних центрів Мелітополя, Скадовська і Краматорська
10 лютого, ср. – «Соціальне та креативне підприємництво, як основа сталості молодіжних організацій». На даний тренінг в першу чергу пройдуть ті, хто був присутнім 8 або 9.02

РЕЄСТРАЦІЯ

Організатори:

Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних (АРР ТОТГ) за підтримки наших партнерів – Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання» і Британської ради в Україні.
Обов’язкова умова – бути присутнім і вмотивованим, активно брати учать у тренінгу.

Деталі:

Тренінг проходитиме онлайн через Zoom з 14:00-18:00 години.
Випускники, що пройдуть тренінг, отримають сертифікати та можливість подавати свої ідеї на фінансування до Британської Ради та в інші фонди, розкажемо які.
Тренінг проводитимуть сертифіковані фасилітатори програми Британської Ради.

Під час тренінгу будуть розібрані такі теми: як створити дійсно якісний і цікавий проект, котрий вирішує проблеми вашої громади, як залучити партнерів і зробити їх однодумцями, як побудувати сталу модель в проекті, аби донор пишався вашим прикладом та інше.

Кількість місць на тренінгу обмежена, але ми реєструємо всіх і якщо буде перенабір, організуємо додатковий тренінг. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за вказаною електронним адресом: [email protected]Партнери

ukУкраїнська