23 Червня 2022
Переселенці, жителі і підприємці Ладижинської, Дмитрушківської, Паланської, Уманської громад Черкащини, запрошуємо вас взяти участь у заходах проекту, метою котрого є допомогти українцям у час війни знайти і покращити власне фінансове становище та допомогти громадам створити найкомфортніші умови для проживання і роботи. Ваша участь дуже важлива, адже нам потрібно дізнатися вашу думку і потреби, аби ви знайшли можливість заробляти і будували життя ваших родин на нових місцях.
Проект “Точки економічного зростання громад під час воєнного періоду” триває 2 місяці. Результатами будуть:
Все це дасть швидкі якісні результати, якщо провести ґрунтовну підготовку. Від вас очікуємо в першу чергу підтримки і запрошення людей на заходи. Саме локальні заходи у ваших громадах є фундаментом для подальших змін.
1 Стратегічний день. Запрошуються діючий бізнес, місцеві жителі, переселенці і органи місцевого самоврядування, старости, депутати для участі у спільному обговоренні ресурсів і потреб громади.
2-3 день – Тренінг зі створення грантових і інвестиційних заяв. Запрошуються переселенці, діючий бізнес і місцеві жителі, хто має бажання навчитися залучати кошти для започаткування або масштабування власної справи.
4 День розвитку громади. Запрошуються всі жителі громади, старости, працівники дитячих садочків, шкіл, бібліотек, активісти і переселенці. Будемо будувати платформу співпраці і взаємопідтримки, створюватимемо соціальні проекти, котрі покращать умови проживання.
Зі всіма людьми буде проведена робота по розробці бізнес-планів, грантових заявок, проектів соціального характеру і пошук фінансування.
Заходи проводитимуть тренери і експерти «Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», котрі переїхали в Уманщину у квітні і мають 20-річний досвід у залученні інвестицій.
Заходи проходять в рамках проєкту Громадськість за демократизацію (https://www.facebook.com/Regions4Reforms за сприяння Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (https://www.facebook.com/IER.Kyiv) та Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю #АРРТОТГ і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.