Точки економічного зростання громад під час воєнного періоду


23 Червня 2022


Точки економічного зростання громад під час воєнного періоду

Точки економічного зростання громад під час воєнного періоду

Точки економічного зростання громад під час воєнного періоду

Переселенці, жителі і підприємці Ладижинської, Дмитрушківської, Паланської, Уманської громад Черкащини, запрошуємо вас взяти участь у заходах проекту, метою котрого є допомогти українцям у час війни знайти і покращити власне фінансове становище та допомогти громадам створити найкомфортніші умови для проживання і роботи. Ваша участь дуже важлива, адже нам потрібно дізнатися вашу думку і потреби, аби ви знайшли можливість заробляти і будували життя ваших родин на нових місцях.

Проект “Точки економічного зростання громад під час воєнного періоду” триває 2 місяці. Результатами будуть:

  • План релокації бізнесу у ваші громади,
  • Ресурсні мапи ваших громад з урахуванням потреб і ресурсів у воєнний час,
  • будуть створені разом з ВПО і жителями громад бізнес-плани і проекти соціального характеру під котрі ми залучатимемо інвестиції,
  • буде проведено Форум, куди будуть запрошені представники міжнародних організацій і представники українських організацій соціально-економічного розвитку.

Все це дасть швидкі якісні результати, якщо провести ґрунтовну підготовку. Від вас очікуємо в першу чергу підтримки і запрошення людей на заходи. Саме локальні заходи у ваших громадах є фундаментом для подальших змін.

Запрошуємо на наступні заходи:

1 Стратегічний день. Запрошуються діючий бізнес, місцеві жителі, переселенці і органи місцевого самоврядування, старости, депутати для участі у спільному обговоренні ресурсів і потреб громади.

2-3 день – Тренінг зі створення грантових і інвестиційних заяв. Запрошуються переселенці, діючий бізнес і місцеві жителі, хто має бажання навчитися залучати кошти для започаткування або масштабування власної справи.

4 День розвитку громади. Запрошуються всі жителі громади, старости, працівники дитячих садочків, шкіл, бібліотек, активісти і переселенці. Будемо будувати платформу співпраці і взаємопідтримки, створюватимемо соціальні проекти, котрі покращать умови проживання.

РОЗПИС ДАТ ЗАХОДІВ ПО ГРОМАДАМ

  • З 29 по 2 липня – в Ладижинській громаді
  • З 5 по 8 липня – працюємо у Дмитрушківській громаді
  • З 13 по 16 липня – в Паланській громаді
  • З 20 по 23 липня – в Уманській громаді.

УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ БЕЗКОШТОВНА.

Зі всіма людьми буде проведена робота по розробці бізнес-планів, грантових заявок, проектів соціального характеру і пошук фінансування.

Заходи проводитимуть тренери і експерти «Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», котрі переїхали в Уманщину у квітні і мають 20-річний досвід у залученні інвестицій.

Питання можна задати за телефоном: 095-946-0158.

Заходи проходять в рамках проєкту Громадськість за демократизацію (https://www.facebook.com/Regions4Reforms за сприяння Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (https://www.facebook.com/IER.Kyiv) та Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю #АРРТОТГ і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.ukУкраїнська