Тренінг від Корпусу Миру у Львові


21 Лютого 2019


Томас та Павло Олексійович повернулися у сім’ю.

Минулого тижня голова АРР ТОТГ Павло Ярмій та волонтер Томас Чой поїхали до Львова, щоб взяти участь у 5-денному тренінгу з розробки та управління проектами від Корпусу Миру. Ця поїздка є 6-місячною позначкою для волонтерів, які прибули в Україну в середині серпня, щоб почати навчання в Житомирській області. ⠀⠀

У Львові їх привітали співробітники країни, включаючи регіональних менеджерів та директора Корпусу миру в Україні. Понад 40 інших волонтерів були присутні разом з українськими партнерами з трьох різних секторів: розвиток громад, розвиток молоді та освіти . Вони приїхали з Львівської, Волинської, Тернопільської, Дніпропетровської та Херсонської областей. Павло і Томас мали змогу розвивати старі та нові відносини з різними організаціями та вчителями протягом п’яти днів, створюючи цінну мережу по всій країні.

Семінари охоплювали такі теми, як:

  • цілі та завдання
  • плани дій
  • моніторинг та оцінка
  • бюджетування та фандрейзинг
  • а також мовні тренінги для учасників

Волонтери та українські партнери змогли поділитися всім своїм досвідом за останні 3 місяці спільної роботи та забезпечити зворотний зв’язок для кращої майбутньої співпраці.

Представники АРР ТОТГ розробили цікавий проект “Козак Кемп” з елементами ідеї проекту “Остання Січ України” з метою підвищення історичної обізнаності та культурної гордості української молоді Херсонської області.Цей проект зайняв перше місцем у конкурсі, в якому приймали участь 40 українсько-американських пар.

Кожній з груп було надано ряд «наклейок з яблуками» для вибору найбільш привабливих проектів, а також найкращих структурованих цілей та завдань. Проект нашої організації отримав найбільшу кількість голосів- 23 наклейки з яблуками.

“Козак Кемп” має на цілі проведення тижневого табору на території острова поблизу м. Нова Каховка, з метою підвищення рівня знань про українську та козацьку культури регіону. Після цього учасники табору будуть поширювати історію та знання до своїх громад та діляться своїми знаннями через реалізацію власних соціальних проектів до кінця року.

Зараз наша команда маючи підтримку нових друзів готова втілювати у реальність нові та цікаві проекти.Партнери

ukУкраїнська