«Це Крафт» – велика історія малого соціального підприємства


16 Листопада 2023


«Це Крафт» – це не просто про платформу для продажу товарів. Це про об’єднання українських майстрів, які створюють унікальну та якісну продукцію. Ми допомагаємо їм просувати свої бренди та знайти своїх шанувальників в Україні та за її межами. Ви можете бути впевнені, що купуючи товари від «Це Крафт», ви підтримуєте розвиток українських майстрів та сприяєте збереженню нашої культурної спадщини.

«Це Крафт» – соціальне підприємство

Яка наша місія? 

  • Ми підтримуємо мікро і мале підприємництво: крафтовиків, ремісників і митців, які працюють і творять в Україні. 
  • Ми популяризуємо товари з натуральної сировини, екологічне виробництво та підприємницьку етику.
  • Ми знаходимо для вас цікаві товари, створені за авторськими методиками, рецептами та технологіями, продукти з локальної сировини, предмети мистецтва та ремісництва, які відроджують і модернізують культурно-історичну спадщину України. 

Наші амбіції не здолає ні війна, ні окупація.

Нам лише 3,5 роки, проте за цей час нам є чим поділитися. «Коли розпочався ковід, – ділиться співзасновник «Це Крафт» Павло Ярмій, – і зрозуміло було, що є питання продажів певних товарів, ми розпочали проект маркетплейсу «Це Крафт». 12 травня 2020 р. розпочалася історія в Новій Каховці. Та не довго вона тривала, адже почалося повномасштабне вторгнення, яке не лишило вибору: необхідно було виїжджати з окупації. Так, втративши 85% своїх постачальників, ми опинилися в Умані на Черкащині. Тут ми почали вибудовувати нові зв’язки з постачальниками, поповнювати новими категоріями товарів наш маркетплейс. Ми відродилися після релокації й стали ще більш амбітними, навіть попри такі кризові ситуації маємо чим ділитися:

  • оборот магазину подвоївся, а це значить ще більша сума прибутку піде на благодійні програми БФ «Це Крафт»;
  • уже третій рік ми даємо гранти для крафтярів для розкриття їх потенціалу;
  • займаємося випуском своєї першої збірки художніх творів, які написали українські письменники на основі історії та легенд України;
  • спільно з майстрами випустили свої перші колекції кераміки, ювелірних виробів та біжутерії;
  • створили 2 регіональні хаби на західній Україні.

Представники ОМС, увага! Ваші крафтовики – це ключ для розвитку громади.

Працюючи з громадами, ми помітили одну цікаву річ: в громадах ще залишилися активні люди, які зберігають уміння робити своїми руками унікальні речі. Довкола нас величезна кількість самозайнятих осіб, малих підприємців, ФОПів, які зацікавлені в розвитку своєї крафтової продукції. Саме тому ми запрошуємо органи місцевого самоврядування та великий бізнес звернути увагу на цей проєкт. Ці люди і є ваші майбутні великі підприємці, які будуть якісно працювати, зростати та обов’язково зроблять значний внесок для популяризації й розвитку вашої громади. Вас зацікавила співпраця та деталі? Пишіть на пошту [email protected]. 

Партнери по області, знайдіться!

«Ви отримуєте прибуток, а регіон – розвиток», – звучить ідеально, чи не так? Та це можливо, читайте далі як. «Якщо ви підприємець або ж просто підприємлива людина, яка прагне розвивати регіон, або мали досвід співпраці з виробниками вашого краю, чи маєте контакти таких людей, то ви наш ідеальний партнер»,- зазначає Вікторія Кулакова. Ми будуємо мережу логістичних хабів – таких собі складів крафтового товару вашого регіону. Ви отримуєте прибуток, мікровиробники вашого регіону теж, адже тепер вони представлені на платформі продажів «Це Крафт». А далі через партнерські продажі, виставки, ярмарки й інші послуги заробляє весь регіон. І все це йде через вашу персону і через ваш логістичний хаб.

Деталі партнерства за тел. +38 (095) 946-01-58 та на сторінці – https://itscraft.com.ua/rpcraft/

Творча функція крафтовикам, ремісникам і митцям, а ми подбаємо про інше

Ви робите щось унікальне, авторське, цікаве чи смачне? Тоді вам точно потрібно бути представленими на платформі «Це Крафт». З нами досить легко працювати: Вам достатньо заповнити форму або за тел. +38 (095) 946-01-58 обговорити деталі співпраці, яким методом вам буде краще з нами працювати, адже ми маємо декілька бізнес-моделей. Насправді ми багатофункціональний сервіс: з нами ви зможете розробити продукт, розробити неймінг, упакування, етикетку, будь-яке сервісне обслуговування, котре вам допоможе розвиватися. Це можуть бути і консультації з залучення інвестицій бізнес-планування, і сертифікації стандартизації виходу на експорт. Коротко кажучи, ми робимо все, аби Ви масштабувалися! На Вас лише творча функція, а решта нудних і складних питань на нас.

Ми чекаємо на вас, талановиті виробники, небайдужі представники влади чи бізнесу та підприємливі партнери! Разом ми досягнемо успіху! Розвиваймо нашу Україну та її талановитих майстрів.ukУкраїнська