Відкрита прес-конференція партнера Британської Ради


18 Березня 2016


18 березня 2016 року у м. Нова Каховка партнером Британської Ради – громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» була проведена відкрита прес-конференція на якій були презентовані соціальні проекти, що будуть реалізовані навесні цього року за фінансової підтримки Британської Ради.

В рамках прес-конференції були виступи керівника партнерської організації (Павло Ярмій), фасилітаторів програми «Активні громадяни» Британської Ради (Кулакова Вікторія, Чірков Олексій). Запрошені учасники тренінгу презентували власні проекти, які були розроблені взимку 2016 року та за результатами оцінки конкурсної комісії отримали фінансову підтримку. Зокрема, це проект «Унікальні водоспади в степах Херсонщини» (автор – Червона Ірина), який спрямований на відновлення автентичних водоспадів біля замку князя Трубецького, формування екологічного мислення у дітей Херсонщини та дбайливого ставлення до природних ресурсів. Проект «Школа молодих журналістів» (автор Брусенський Валерій) передбачає проведення навчання медіаграмотності для молоді, яка буде формувати незалежну, соціально відповідальну думку у ЗМІ та створювати якісне інформаційне поле у регіоні. І третій презентований проект «Соціальний аутсорсінг» (автор Яковенко Альона), метою якого є мотивація громадян до освоєння актуальних, сучасних професій у мережі Інтернет та профорієнтація непрацевлаштованого населення без зміни місця проживання.

Загальна вартість проектів підтриманих Британською Радою складає майже 300 тис. грн., які завдяки активним громадянам перетворяться на потужні інструменти сталого розвитку Херсонщини. Ми сподіваємось на красиві «історії успіху» та натхнення для генерації нових ідей і розробки наступних проектів.

Додатково була презентована програма проведення тренінгів сезону «весна-літо 2016» у містах Генічеськ, Миколаїв, Асканія Нова, Каховка, Берислав.Партнери

ukУкраїнська