Відновлюємо роботу АРР Херсонської області


1 Квітня 2024


Проєкт “Інституційна підтримка Агенції Регіонального Розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області” наближається до завершення. Минулого тижня відбулися завершальні офлайн-події, серед яких – тренінг з проєктного менеджменту для співробітників АРР та тренінги з організаційного розвитку.

На цей час було проведено спектр заходів, включаючи стратегічні сесії для органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій, бізнесу, бізнес-асоціацій, громадських та благодійних організацій.

Крім цього, триває процес розробки 10 інвестиційних паспортів, які враховують потреби регіону та частково зачіпають планування відновлення в контексті війни. На фінішній прямій знаходиться процес завершення та перекладу англійською інвестиційних паспортів, а також доопрацювання планів діяльності Агенції Херсонщини та проєктних ідей.

28-29 березня в Одесі відбувся тренінг “Проєктне мислення” для співробітників АРР Херсонської області та ініціативних груп регіону. Учасниками тренінгу були представники АРР Херсонщини, АРР Одеської області, а також представники Дар’ївської громади, члени АРР Таврійського об’єднання територіальних громад, проєкту Міжнародного торговельного центру “Сприяння виходу МСП плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості”, громадської організації “Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень”, БФ “Місто тисячі джерел”.

Тренером з проєктного менеджменту була директорка Волинської АРР Валерія Гончаренко та Ельвіра Яцута. Працювали над проєктами: відновлення роботи виноробні “Курінь”, створення безпечних умов для клієнтів перинатального центру в м. Херсон, проведення Школи проєктних менеджерів для працівників місцевих адміністрацій громад Херсонщини, досліджували проблему водопостачання та питної води. 

Тренінг з організаційного розвитку провела Олена Іванова – керівниця офісу по роботі з громадами АРР Одеської області, яка обговорила з учасниками такі важливі питання, як прозорість, швидкість і якість роботи, управління командою, операційний план на перші пів року роботи, моніторинг державних законопроєктів та постанов, побудову діалогу з міністерствами та донорськими організаціями. 

Ми щиро вдячні всім експертам за досвід, яким вони діляться, та за підтримку, яку надають як на тренінгах, так і поза їх межами. До речі, Волинська та Одеська АРР вважаються найбільш успішними агенціями в Україні для відновлення Херсонщини. Залучення найкращих дає нам підстави сподіватися на якісну роботу Агенції Херсонщини!

Проєкт «Інституційна підтримка Агенції Регіонального Розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області» імплементує ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо-переміщеними особами, в Україні», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 ukУкраїнська