Вікриваємо Clever Club: креативність та творчість, як невід’ємні складові бізнесу сьогодні


30 Серпня 2018


 Нарешті! Вікриваємо Clever Club: креативність та творчість, як невід’ємні складові бізнесу сьогодні
Запрошуємо…

Нашо? Далі слово нашому голові Ярмий Павлу:
Останні кілька років, буваючи у різних креативних просторах, як то Impact Hub Odessa у Одесі, Агенція Сталого Розвитку Астар у Хмельницькому, Молодіжний центр Волині у Луцьку та інших, я був дуже здивований великою кількістью картин, нестандартних рішень або творчих задумок на цих територіях. Коли ми спитали нашою командою у Олег Демчук, голову Хмельницької агенції, навіщо тут так багато картин та різних книг? Він відповів, що так краще вирішувати бізнесові питання – у такому середовищі нетрадиційні ідеї швидше приходять на папір, і саме таке яскраве естетичне рішення простору також має своє значення.
А ще я згадав кілька висловів одного з самих креативних СЕО в Україні, Андрія Федоріва : «Адекватних підприємців, які створюють щось креативне настільки мало, що якшо ми ще й будемо витрачати, не дай Боже, якийсь час на протистояння один з одним, або не будемо співробітничати, тоді ми усі програємо, кожен знас. Бо якщо талановита людина готова подарувати вашому місту або компанії хоча б кілька років свого життя, то ви вже повинні бути їй за це вдячні».
Ці слова, та креативна червона кісточка, по якій усі впізнають його компанію, – образом залишилося з тієї зустрічі, та уже тоді я почав розуміти: в постінформаційному світі БІЛЬШІСТЬ ІДЕЙ ТА КАПІТАЛІВ ВИРОБЛЯЮТЬ не ті, хто ходить в консервативних краватках та костюмах від Бріоні, а ті хто їздить по офісах на скейтах чи роліках, ходять в майках та шортах і ДУМАЮТЬ ДУЖЕ ТВОРЧО ТА НЕ СТАНДАРТНО.
Тому наша мрія створити артгалерею саме начасі для нашої агенції: у новому просторі ми відкриваємо невелику КАРТИННУ ГАЛЕРЕЮ, аби ще більше спонукати людей до творчості. Так само як і бібліотеку, як реальну, так і віртуальну.
До речі, більшу частину картин нашій організації подарували митці з усієї України, під час проекту Творча резиденція Чорнянка-Futurum, деякі були куплені в країнах, які відвідували члени нашої команди.
Ми щиро віримо в те, що CLEVER CLUB стане тією творчою площадкою, яка допоможе Новій Каховці та Таврійському об’єднанню територіальних громад повернути статус регіонального лідера півдня України.
Ми ЗАПРОШУЄМО вас взяти участь у відкритті простору 1 ВЕРЕСНЯ, відвідати виставку картин, та прийняти участь у АУКЦІОНІ, усі кошти від якого підуть на конкурс ГРАФІТІ на тему #МолодіЛідери_Рулять для проекту Кордон Європи (бо там коштів на фарбу для графіті немає)))). Проект “Кордон Європи” впроваджується в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та “Європейською правдою”.

ДЕТАЛЬНО ПРО ПРОСТІР

Напрямки діяльності:
• Підтримка підприємницької освіти
• Створення центру підтримки підприємництва
• Центр розвитку соціального підприємництва
• Центр підготовки та супроводу соціальних підприємців
• Проведення тренінгів та активностей з розвитку підприємницьких навичок у молоді
• Розвиток підприємницьких навичок для творців у сфері креативних індустрій
• Пітчинг підприємницьких ідей , стартапів
• Територія реалізації стартапів
• Бухгалтерський супровід, менторська допомога, коучинг.

Найближчі заходи і події від нас:
1. 10 вересня – одноденний безкоштовний семінар в Херсоні за підтримки ЄБРР (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку)
2. 26-27 вересня – дводенний частково оплачуваний семінар в Новій Каховці за підтримки ЕБРР
3. Жовтень – листопад – тренінговий курс «Соціальне підприємництво та соціальна відповідальність в бізнесі для молодих підприємців та тих, хто бажає створити бізнес». В курс входить написання бізнес-плану/заявки на грант та менторський супровід
4. 29 вересня – Форум молодих лідерів
5. Тренінги з фінансової грамотності «WecanomiLife”
6. Бізнес-посиденьки

Надаємо територію під Ваші заходи:
7. Презентаційні заходи: творчі вечори, виставки, дегустації
8. Майстер-класи для творчої аудиторії від запрошених митців
9. Проведення тренінгів , семінарів ,форумів.
10. Оренда приміщень, конференц-техніки
11. Допомога в проведенні заходів.

Перелік просторів:
1. Конферец-зал на 60 місць з каміном
2. Учбова зала на 25 місць
3. Місце для кейтерінгу
4. Кімната для переговорів
5. Площадка на відкритому повітрі
6. Офіси під оренду – 80 кв.м.

Контакти для пропозицій і співробітниктва – 050-318-16-81 і [email protected]Партнери

ukУкраїнська