Волонтер Корпусу Миру у місті Нова Каховка


7 Листопада 2018


Ми раді привітати нашого нового волонтера Томаса Чої з США місто Нью-Йорк! Ми з задоволенням повідомляємо, що він буде працювати з нами протягом наступних двох років в місті Нова Каховка. Він є добровольцем з “Корпус Миру”, який є аполітичним та не релігійним державним органом США.

З 1992 року “Корпус Миру” співпрацює з Україною, в частності: з Міністерством економіки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту і Міністерством освіти і науки. Основною метою організації є сприяння світовому миру та співробітництву задовольняючи потреби країн у фахівцях, а також створення культурного обміну. Томас – один з 135 нових волонтерів, які будуть служити в одній з трьох програм – Освіта, Розвиток Молоді та Економічний Розвиток Громад.

Томас вивчав економіку та публічну політику в Чиказькому університеті, а потім працював у Bank of America (Банк Америки) в Нью-Йорку протягом двох років. Він радий бути тут в Україні для роботи з місцевими органами влади та бізнесу, а також сприяти соціальному та економічному розвитку. Він поділиться своїми знаннями та досвідом з США, щоб допомогти українському народу та громадам.

Він є одним з чотирьох добровольців, який буде працювати в Херсонській області вперше після Майданської революції в 2014 році. Томас буде співпрацювати з ARR TOGT для побудови організаційних можливостей, а також для створення сталого економічного розвитку для об’єднаних територіальних громад та Таврійського регіону, сприяючи стратегічному плануванню та управлінню проектами. Він також допоможе у проведенні тренінгів та заходів в Clever Club, який ми нещодавно відкрили у вересні.

Під час свого перебування в м. Нова Каховка двічі на тиждень він буде проводити Speaker Club (спікерський клуб) для вивчення англійської мови.

Facebook – https://www.facebook.com/groups/Speaker.NK/

Instagram – @speaker_club_nk

Дивіться його інтерв’ю з “Радіо Свобода” у відео (0:57).Партнери

ukУкраїнська