Це Крафт – револьверний фонд підтримки підприємців-крафтовиків


16 Лютого 2021


Фонд Це Крафт

Фонд Це Крафт

Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад розпочала роботу Фонду по підтримці підприємців-крафтовиків і ремісників

 

Команда Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад у травні 2020 року створила соціальне підприємство – платформу Це Крафт. У платформу входить онлайн-магазин крафтових продуктів і виробів ремісників й майстрів України та Фонд Це Крафт.

Ми самі відбираємо товари за критеріями їх унікальності та якості. Ми відкриті до співпраці і будемо раді сприяти розвитку вашого бізнесу, якщо ви виробник або майстер, співпрацюємо з вже зареєстрованими підприємствами і навіть з тими, хто ще не має реєстрації, адже ми розуміємо, що на старті завжди потрібна підтримка. Це Крафт надає вам цю підтримку. Якщо ви вступаєте в нашу спільноту, то продаючи на Це Крафт ви підтримуєте інших крафтовиків і майстрів.

ЦЕ КРАФТ – це соціальне підприємство: ми популяризуємо органічні товари, екологічні підходи у виробництві і підприємницьку етику. Наша соціальна складова – це консалтинг і фінансова підтримка стартапів та підприємців: 10% прибутку діяльності платформи акумулюється у револьверному фонді підтримки і розвитку підприємництва “ЦЕ КРАФТ”. Щороку ми фінансуємо бізнес-проекти діючих і майбутніх підприємців об’єднаних територіальних громад.

Револьверний фонд – це означає автоматично поновлюваний (від лат. revolve – обертатись). Кошти фонду надаються Виробникам на умовах безоплатної строкової позики на 12 місяців. Таким чином ви можете користуватися позикою рівно рік для розвитку і маштабування вашого бізнесу і повернути їх без відсотків рівно в такій сумі, як брали. Повернені кошти далі використовуються для фінансування інших учасників.

Проекти-переможці обираються на відкритій конкурсній основі за такими напрямками:
• «Стартап» – створення власної справи – *тільки дофінансування.
• «Маштабування» – збільшення доданої вартості продукції – впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу (переробка, пакування тощо).

Критерії відбору:

  • Заявник має бути із території, де є Виробники, котрі вже торгують на платформі “ЦЕ КРАФТ”.
  • Заявник має бути зареєстрованим юридичним лицем або фізичною особою-підприємцем.
  • Перевага надається представникам малих об’єднаних територіальних громад (сільські, селищні, малі міста).
  • Перевага надаватиметься мікро-підприємцям і ремісничим організаціям.

Ви можете бути одним із переможців. Для цього опишіть ваш запит у Форма запиту на фінансування ФОНД ЦЕ КРАФТ і надішліть її на адресу [email protected], в темі листа напишіть “Заявка 2021”. Питання щодо Фонду також можете задавати за вказаною адресою.

Конкурс проводитиметься щовесни.

Наступний конкурс відбудеться у таких строках:

  • березень-квітень 2021 року – надання консультацій з приводу роботи Фонду, умов надання фінансової допомоги та прийом заявок на фінансування;
  • 1-15 травня 2021 року – розгляд заявок Комісією Фонду і Наглядовою радою;
  • 15-31 травня 2021 року – оголошення списків переможців, укладання договорів і надання поворотної фінансової допомоги.

Отримати консультацію з приводу отримання фінансової позики ви можете за номером телефону 095-946-01-58, Вікторія Кулакова, менеджер Агенції регіонального розвитку, ментор і керівник соціальної складової платформи Це Крафт. Більше про платформу дізнавайтесь на сайті – www.itscraft.com.uaПартнери

ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська