Це Крафт – револьверний фонд підтримки підприємців-крафтовиків


16 February 2021


Фонд Це Крафт

Фонд Це Крафт

Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад розпочала роботу Фонду по підтримці підприємців-крафтовиків і ремісників

 

Команда Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад у травні 2020 року створила соціальне підприємство – платформу Це Крафт. У платформу входить онлайн-магазин крафтових продуктів і виробів ремісників й майстрів України та Фонд Це Крафт.

Ми самі відбираємо товари за критеріями їх унікальності та якості. Ми відкриті до співпраці і будемо раді сприяти розвитку вашого бізнесу, якщо ви виробник або майстер, співпрацюємо з вже зареєстрованими підприємствами і навіть з тими, хто ще не має реєстрації, адже ми розуміємо, що на старті завжди потрібна підтримка. Це Крафт надає вам цю підтримку. Якщо ви вступаєте в нашу спільноту, то продаючи на Це Крафт ви підтримуєте інших крафтовиків і майстрів.

ЦЕ КРАФТ – це соціальне підприємство: ми популяризуємо органічні товари, екологічні підходи у виробництві і підприємницьку етику. Наша соціальна складова – це консалтинг і фінансова підтримка стартапів та підприємців: 10% прибутку діяльності платформи акумулюється у револьверному фонді підтримки і розвитку підприємництва “ЦЕ КРАФТ”. Щороку ми фінансуємо бізнес-проекти діючих і майбутніх підприємців об’єднаних територіальних громад.

Револьверний фонд – це означає автоматично поновлюваний (від лат. revolve – обертатись). Кошти фонду надаються Виробникам на умовах безоплатної строкової позики на 12 місяців. Таким чином ви можете користуватися позикою рівно рік для розвитку і маштабування вашого бізнесу і повернути їх без відсотків рівно в такій сумі, як брали. Повернені кошти далі використовуються для фінансування інших учасників.

Проекти-переможці обираються на відкритій конкурсній основі за такими напрямками:
• «Стартап» – створення власної справи – *тільки дофінансування.
• «Маштабування» – збільшення доданої вартості продукції – впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу (переробка, пакування тощо).

Критерії відбору:

  • Заявник має бути із території, де є Виробники, котрі вже торгують на платформі “ЦЕ КРАФТ”.
  • Заявник має бути зареєстрованим юридичним лицем або фізичною особою-підприємцем.
  • Перевага надається представникам малих об’єднаних територіальних громад (сільські, селищні, малі міста).
  • Перевага надаватиметься мікро-підприємцям і ремісничим організаціям.

Ви можете бути одним із переможців. Для цього опишіть ваш запит за формою, котра надається на сторінці Фонду і надішліть її у відповідне вікно там же на сторінці.

Конкурс проводитиметься щовесни.

Конкурс 2021 відбудеться у таких строках:

  • Січень-березень – формування бюджету Фонду на 2021 рік і програми підтримки крафтовиків.
  • 1 квітня – 16 травня – прийом заявок на фінансування і надання консультацій щодо отримання фінансування і діяльності Фонду. Заявники мають можливість доробляти свою заявку протягом даного періоду, таким чином буде прийматися останній поданий документ.
  • 17 – 28 травня – засідання комісії і прийняття списку отримувачів допомоги Фонду на 2021 рік.
  • 30 травня – оголошення імен отримувачів допомоги.
  • 1 – 10 червня – узгодження і підписання угод на надання фінансової поворотної допомоги та консультаційні послуги.
  • Червень-грудень – надання підтримки крафтовикам і ремісникам. Фінансування здійснюється протягом місяця від старту діяльності підприємця/підприємця або після того, коли бізнес-модель буде остаточно доопрацьована на консультаційних сесіях.

Отримати консультацію з приводу отримання фінансової позики ви можете за номером телефону 095-946-01-58, Вікторія Кулакова, менеджер Агенції регіонального розвитку, ментор і керівник соціальної складової платформи Це Крафт. Більше про платформу дізнавайтесь на сайті – www.itscraft.com.uaPartners

en_USEnglish