Поздоровлення з новорічними святами на бізнес-вечорі


1 Січня 2019


А що ви робите напередодні новорічних свят?

Агенція Регіонального Розвитику розділила передсвятковий вечір 27 грудня разом з нашою великою сім’єю однодумців на бізнес-зустрічі у каміну.

Ми раді, що наші партнери з проекту «Соляна дорога» підтримали нас та прийняли участь у цьому заході!

Тавричанська та Присіваська ОТГ, Бериславська адміністрація та депутати Новокаховської міської ради, дякуємо за плідну співпрацю в 2018 році та за те, що розділяєте наші погляди та плани на 2019 рік!

На жаль, Любимівська, Зеленопідська та Асканійська ОТГ не змогли приїхати, але переказували всім щирі вітання з Новим Роком.

Дякуємо за підтримку туристичних агентів, яка стала для нас досить важливою, бо саме ці люди можуть стати обличчям наших спільних проектів!

Ми познайомились з новими підприємцями та маємо надію, що й майбутніми партнерами. Нове знайомство з активними громадянами Берислава та Малої Каховка не залишило нас байдужими – ми пересвідчились, що Херсонська область має активних підприємців, що прагнуть змінити майбутнє на краще!

Також щиро вдячні новокаховським підприємцям за активну участь та підтримку проекту «Соляна Дорога»!

Ми дуже вдячні всім за емоції, атмосферу та гарний настрій на останній «Бізнес-зустрічі у каміну» у 2018 році.

Також хочемо, щоб приємні спогади про цей чудовий вечір гріли ваші думки в період зимових канікул! Щирі вітання з Новим 2019 роком.

Будемо раді Вас бачити на наступній «Бізнес-зустрічі у каміну» що відбудеться найближчим часом! Слідкуйте за новинами на https://www.facebook.com/arrtotg/ та не пропустіть найцікавіше!

 Партнери

ukУкраїнська