IT-аутсорсинг

Мета проекту

Мотивація до освоєння актуальних професій та профорієнтація не працевлаштованого населення без зміни місця проживання.

Заходи проекту

Проведено інформаційну кампанію щодо анонсування проведення заходу, залучено експертів для проведення подій, проведено безпосередньо сам семінар-практикум «Сучасні ІТ-профессії» та майстер-класи з графічного дизайну, копірайтингу. Захід тривав один день і складався з виступів трьох професійних спікерів: - інтернет-маркетолог Роман Бондар (м. Київ) розповів про сучасні ІТ-професії і про безмежні можливості фрилансу. - лекція і майстер-клас з копірайтингу провела професійний копірайтер Галина Пріт, м. Нова Каховка - лекція і майстер-клас з графічного дизайну провела спеціалізований графічний дизайнер Кулакова Вікторія, м. Херсон. Партнери проекту:  Британська Рада в Україні, ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» - Ярмій П. О., дирекція Новокаховського Приладобудівного технікуму, ІТ компанія «Лабораторія конверсій «TXTLab» - Бондар Р. Л., рекламна агенція «PalmiraGroup» - Чірков О. Г., ГО «Сильна Країна» - Брусенський В. П., ІА «Таврийские Вести» - Красовська О.В., студія дизайну «VictoryHouse» – Кулакова В.В.

Результати проекту на локальному рівні

- інформування суспільства про можливості віддаленої роботи; - мотивацію не працевлаштованих громадян щодо можливостей опанування високооплачуваних професій, які є актуальними і гарантують подальший гідний заробіток; - залучення широких верств населення до самостійного освоєння актуальних професій; - надання громадянам інформації щодо можливості віддаленого пошуку роботодавців та ресурсів для самостійного опанування нових професійних навичок; - незалежність від державної системи оплати праці. Адже розмір доходу не обмежений. Все залежить від рівня набутих професійних навичок і кількості часу, який людина витратить на виконання роботи. Що спонукатиме громадян для саморозвитку і опанування нових професійних рівнів.

Результати проекту на глобальному рівні

Даний проект позитивно вплине на вирішення проблеми безробіття в регіоні. Підвищить ділову активність громадян завдяки надання їм інформації про потенційні можливості гідного заробітку. Забезпечить працевлаштування громадян без виїзду за межі населеного пункту їх проживання, а також вимушених переселенців з окупованих територій та зони АТО. Інформування населення про можливості віддаленого заробітку, маючи в наявності лише комп’ютер та доступ до мережі Інтернет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська