Звернення П.Ярмія. Опитування щодо криміналізації контрабанди товарів комерційного призначення


22 April 2020


 

 

Шановні друзі, колеги та жителі Херсонщини

Звертаюсь до вас у часи, коли майбутнє для нас є викликом, і коли ми можемо дуже багато чого змінити на краще. Я більше тридцяти років займаюсь підприємницькою діяльністю і чи не вперше за цей період стикаюсь з такою ситуацією в МСП.  На сьогодні питання виживання нашої країни – це питання виживання мікро, малого та середнього підприємництва, питання відкритості та згуртованості перед лицем економічних викликів усієї нашої території, усіх, хто в тій чи іншій мірі має відношення до розвитку та підтримки підприємництва. В цей нелегкий час наша команда  пропонує нам усім взяти участь у цікавому проекті, котрий може значно вплинути на виведення  економіки з тіні і правові норми, а також упорядкує та підвищить відповідальність органів влади, котрі впливають на економіку наших з вами територій і підприємств.

Прошу звернути вашу увагу на проблеми контрабанди і вплинути на процеси становлення економіки нашої країни, взявши участь у опитуванні, про котре йдеться далі.

З повагою, голова ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» П.О.Ярмій.

 

Проект “Чи потрібна криміналізація контрабанди товарів комерційного призначення?” ініційований Інститутом економічних досліджень і політичних консультацій та впроваджується рядом громадських організацій на території України. На Херсонщині виконується частина завдань глобального проекту у рамках заходів проекту “Прозорий кордон – чесний експорт”, котрий впроваджує АРР ТОТГ у березні-травні 2020 року. Через обмеження у пересуванні представників цільових груп круглих столів було прийнято рішення провести дослідження проблем контрабанди товарів комерційного призначення і її можливу криміналізацію методом онлайн-опитування.

Проблема контрабанди — одне з першочергових завдань держави у справі захисту її економічних інтересів. Для жителів прикордонних областей, зокрема й Херсонської, питання контрабанди товарів комерційного призначення є особливо актуальним. Як відомо, останнім часом ведуться жваві дискусії стосовно необхідності запровадження на законодавчому рівні кримінальної відповідальності за таку контрабанду.

Тому, просимо всіх охочих, хто має бачення та інформацію про дану проблему, взявши участь у опитуванні та допомогти у розповсюдженні інформації про проект і наданню посилання на онлайн-анкету – https://forms.gle/LAQiNazMhphTriZW8

Ми в першу чергу очікуємо на активність підприємств – представників зовнішньоекономічної діяльності і представників органів влади, до функцій яких входить зокрема й запобігання і протидія  контрабанді, а саме Державної прикордонної служби, Державної митної служби,  Державної фіскальної служби, управління Міністерства внутрішніх справ у Херсонській області та Херсонської обласної державної адміністрації, котрі мають вплив або можуть висловити власну думку щодо вирішення проблем.

Запрошуємо висловити своє бачення у цій непростій, але дуже важливій для нашого регіону темі, та заповнити гугл-форму за посиланням – https://forms.gle/LAQiNazMhphTriZW8

Дане опитування є персоналізованим і збирає дані для кращого обрахунку і аналізу результатів опитування. Ваші персональні дані використовуватимуться відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» і тільки для ділової комунікації з Вами.

 

Проект “Прозорий кордон – чесний експорт” реалізується ГО “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад” у березні-травні 2020 року в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en).

Посилання на всеукраїнський проект – http://www.ier.com.ua/ua/trade_facilitation
Інші статті на темою проекту – https://www.arr.ks.ua/prozorij-kordon-chesnij-eksport/

#АРРТОТГ       #чеснамитниця

 

 

 

 Partners

en_USEnglish