Збільшення продажів товарів і послуг ремісників

Мета проекту

Ми будуємо мережеве партнерство для досягнення більшого охоплення і підтримки соціально-економічного розвитку малих громад України, мікровиробників й ремісників та побудови нової візії української нації на основі національної ідентичності, історії, культури та традицій. Це довгостроковий проєкт, який буде реалізовано спільно з регіональними неурядовими організаціями на основі спільного бачення та цінностей.

Підґрунтя та цілі:

 1. Через широкомасштабну навалу русизму в Україну мільйони громадян втратили роботу та доходи для нормального життя. Багато громад втратили більшість податків і надходжень до бюджету. Українському народу потрібні прості рішення, щоб мати можливість вижити. Маючи досвід як місцевого економічного розвитку громад, так і стимулювання продажу товарів ремісників, ми пропонуємо стимулювати продажі товарів та послуг ремісників, щоб підтримати виживання громадян громади.
 2. Війни, розпад націй і культур відбувається тоді, коли суспільство втрачає своє коріння, забуває духовні цінності та не бачить потреби відстоювати принципи та не розуміє куди йде розвиток народу (спільноти). Так рушились імперії. Ми пропонуємо через даний проєкт актуалізувати культурні цінності і традиції українського народу не тільки на тренді українського в світі, а для нас, як нації, аби мати в середині себе і зрощувати у поколіннях істинні цінності та культуру України, знання історії, легенд, звичаїв у побуті та світогляді. Все це можна імплементувати не тільки у культурні заходи, але і в товари та послуги. Цим буде жити Україна найближчі 30-50 років – відбудовою цілісної нації. Цей проєкт допоможе ВПО, жителям громад відшукати в собі творчість, знайти власний шлях творчий або підприємницький, а ми в цьому будемо допомагати.

Чому це вдасться?

Це потрібно не тільки українцям, але і кожен в світі, хто слідкує за україно-російськими війнами, шукає відповіді, в чому сила українського народу і матиме бажання приїхати і скуштувати, почути, доторкнутися до народу, який переміг країну-диктатора, країну-терориста. Ми маємо збудувати нову візію України і бути готовими.

Заходи у 2023 році, показники:

 • Залучення і партнерство з 300 громадами по спільній розбудові мікровиробництва та ремісництва, вивченню і популяризації культури і традицій.
 • Тренінги з місцевого економічного розвитку для представників громад.
 • Тренінги для крафтових виробників у 3-х регіонах.
 • Тренінги для партнерів з маркетингу та логістики, онлайн.
 • Створення 3-х регіональних хабів спільно з регіональним партнером.
 • Навчальні відео для 3-х цільових аудиторій: ремісничі виробники та постачальники послуг, представники громадянського суспільства, маркетингові та логістичні партнери - представники громади.
 • Просування виробників через канали Це Крафт і АРР ТОТГ.
 • Створення Каталогу крафтовиків України (якщо ви вже виробляєте, тоді реєструйтесь за посиланням).

Підприємці та самозайняті особи (майстри, ремісники) отримують можливість:

 • Бути представленим на платформі «Це Крафт» і отримати просування бренду та додаткові продажі товарів.
 • Представлення на виставках, ярмарках, форумах.
 • Консультації із залучення інвестицій під виробництво (безплатно).
 • Розробка логотипа або макету етикетки (безплатно для 10 виробників).
 • Участь у конкурсах БФ «Це Крафт» для отримання грантової допомоги.

Додатково від партнерів - кластерів «ДНІСТЕР 1362» and the UKRAINIAN FOOD ASSOCIATION:

 • Послуги з фотографування товарів (професійна предметна фотозйомка).
 • Підтримка у формування спільних товарних партій на експорт.
Запрошуємо стати регіональним партнером і посилити економіку й згуртованість вашого регіону через спільну довгострокову співпрацю. Проект "Збільшення продажів товарів і послуг ремісників для підтримки місцевих громад" у 2023 році виконується у співпраці з БО БФ "Це Крафт" за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Comments are closed.

en_USEnglish