Тренінги з підприємництва і бізнес-планування від Мобільного Центру підтримки підприємництва


13 January 2022


Тренінги з підприємництва

Тренінги з підприємництваЗапрошуємо на дводенні тренінги з підприємництва і бізнес-планування жителів Каховського району Херсонської області. Програма занять має вправи з розкриття потенціалу людини, формування бізнес-ідеї, аналізу потенційного ринкового попиту, юридичних аспектів відкриття власної справи, операційного і фінансового планів.
За потреби новоствореним підприємствам, котрі приймали участь у тренінгах, буде запропоновано проведення окремих занять з просування і онлайн-продажів.

Тренінг проходитиме на безкоштовній основі.

ДЛЯ КОГО:

Очікуємо на тренінгах людей, котрі бажають відкрити власну справу або вже мають підприємство і бажають структурувати знання для того, аби збільшити прибутки.

Орієнтована кількість – 20 осіб у кожній громаді. Учасники будуть відібрані за попередньою реєстрацією. Відбір буде виконуватись за критеріями мотивації, наявності бізнес-ідеї і можливості бути присутніми на тренінгу весь час. Тривалість – 16 годин.

КОЛИ:

Графік тренінгів формується на лютий-березень 2022 року.

ДОДАТКОВО:

  • Всі, хто пройдуть тренінги матимуть змогу безкоштовно отримати консультацію з бізнес-планування, рекомендації по налагодженню виробництва, збуту та інше.
  • Всі, хто відкриє власну справу після проходження тренінгів матимуть змогу отримати менторську підтримку від експертів-підприємців.
  • Команда АРР ТОТГ буде допомагати вашому бізнесу вбудуватися у підприємницьку спільноту кластеру “Соляна Дорога” і налагодии потік клієнтів, якщо ваша ідея буде стосуватися товарів і послуг для туристів.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Тренінги проподитимуться для жителів Каховського району безпосередньо у територіальних громадах: Чаплинська, Присиваська, Асканія-Нова, Хрестівська, Новокаховка, Таврійська, Каховська, Любиміська, Зеленопідська, Тавричанська, Верхньорогачицька, Великолепетиська, Рубанівська, Горностаївська, Константинівська.

ТРЕНЕРИ:

Кулакова Вікторія і Олексій Чірков.

Програма і роздатковий матеріал розроблені тренерами Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад.

Проект Мобільний Центр підтримки підприємництва триматиме 8 місяців. Стаття про заходи проекту – https://www.arr.ks.ua/mobilnij-tsentr-pidtrimki-pidpriyemnitstva

Проект Мобільний Центр підтримки підприємництва реалізовае АРР ТОТГ в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю АРРТОТГ і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.en_USEnglish