ВідкриттяТаврійського туристичного Конгресу у місті Нова Каховка


13 May 2016


Сьогодні у місті Нова Каховка (Херсонська область) було відкрито ІІІ Таврійський туристичний конгрес. Організаторами заходу виступили: Департамент зовнішньоекономічної діяльності, туризму і курортів Херсонської облдержадміністрації, Новокаховська міська рада, громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» та Регіональний центр розвитку туризму Херсонського державного університету.

Загальна кількість учасників конгресу – 112 осіб, серед яких представники обласних, районних та місцевих рад, представники міжнародних фондів, експерти з питань розвитку туристичної галузі, громадські діячі та громадські організації, науковці, інтернет-маркетологи, представники туристичних об’єктів Херсонщини – яхт-клуби, готелі, бази зеленого туризму та відпочинку. Пленарну частину конгресу було розпочато нагородженням учасників та переможців відкритого обласного конкурсу майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Таврійський сувенір», роботи яких були представлені авторами на відкритих виставкових площах «Казкової діброви». Протягом пленарного засідання були презентовані туристичні об’єкти Херсонщини, концепції та програми підтримки та розвитку туристичної галузі Таврійського об’єднання і Херсонщини, провідні маркетингові стратегії у просуванні власного туристичного продукту на вітчизняному та світовому ринках.

Одразу після завершення пленарної частини було розпочато роботу чотирьох тематичних секцій: «Міжнародні проекти та туризм в регіонах» (модератори Олександр Кириленко та Олексій Чірков), «Сучасні IT-технології та промоція туристичного продукту» (модераториАльона Яковенко та Валерій Брусенський), «Кам’яні вишиванки та урбаністичний стиль Нової Каховки» (модератор ТетянаЄвсєєва) та промотур«Туристичний продукт «Таврійського туристичного кластеру» для провідних туроператорів та туристичних агенцій України» (модератор Павло Ярмій, керівник «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад»та співорганізатор конгресу).

Секція «Міжнародні проекти та туризм в регіонах» була присвячена презентації можливостей діяльності міжнародних грантових фондів у сфері розвитку туристичної інфраструктури та відновленню історичних і природних об’єктів Херсонщини.

На секції «Сучасні IT-технології та промоція туристичного продукту» обговорювались питання ефективності інформаційних технологій, як інструмента для створення привабливого іміджу території, популяризації внутрішнього туризму.

Секція «Кам’яні вишиванки та урбаністичний стиль Нової Каховки» була присвячена проекту по захисту орнаментальних панно на будівлях у старому місті – роботі Григора Довженка та інших послідовників «Школи бойчукістів».

Організаційний комітет висловлює щиру подяку за участь в організації та проведенні заходів представникам влади та бізнесу Херсонської області, міжнародним та громадським організаціям, експертам та спеціалістам, волонтерам та активним громадянам, завдяки яким ІІІ Таврійський туристичний конгрес є яскравим туристичним заходом на Півдні України.en_USEnglish