Як підготувати пітч за методом Джона Ван Ейкена

Презентація з підготовки пічту з проекту «Україна шукає стартапи» (https://businessviews.com.ua/ru/state/id/ukraina-ischet-startapy-1008/).

Автор – Джон Ван Ейкен. 2015 рік

Біографія

На початку 90-х рр. почав свою кар’єру як стратегічний радник і провідний бізнес-семінарів в Прибалтиці. В цей же період заснував компанію з підбору персоналу FAST PEOPLE, яка є на сьогоднішній момент лідером на ринку аутсорсингових послуг з підбору та управління людськими ресурсами в країнах Балтії. З кінця 90-х рр. став одним з найпопулярніших і затребуваних експертів в області продажів, маркетингу і менеджменту, який провів більше 10 000 годин живих виступів. Його компанія з організації корпоративних тренінгів та семінарів не тільки проводила заходи, але і випускала дуже популярне на цьому ринку видання Trendsetters.

На початку 2000-х рр. брав участь в стратегічному консультуванні при заснуванні компанії з підбору персоналу вищої ланки CV Group (дочірнє підприємство компанії ISPA) – єдину компанію на ринку аутсорсингових послуг у сфері Executive search, спеціалізацією якої є галузі ІТ, Телеком та Медіа.

У 2005 році заснував медіа компанію з виробництва та розповсюдження аудіокниг під торговою маркою 1 Hour Expert.

У 2007 році керував стратегічним реорганізаційних проектом з корпоративного управління в динамічно розвивається російської ІТ компанії “Корус Консалтинг”, де входив до складу членів Ради Директорів і займався впровадженням унікальної системи з управління людськими ресурсами.

У 2008 р. займав пост Президента найбільшого 5-зіркового курорту в Європі Sungate Port royal, де займався стратегічним управлінням проекту.

Джон Вон Ейкен помер в липні 2016 віці 45 років.

Титули, нагороди і премії

Успішно реалізував понад 170 реорганізаційних проектів у великих російських і зарубіжних компаніях в Росії і країнах СНД

Розробив більше 120 тренінгових програм і семінарів

Є автором понад 35 друкованих та аудіокниг по бізнесу і персонального розвитку

Провів понад 10 000 годин виступів на відкритих заходах і корпоративних семінарах

Більше 120 000 чоловік з 40 країн відвідали його тренінги.

 

Создание_Питча_Презентация_Джонаen_USEnglish