<noscript><img src=

Мета проекту

Берегиня – богиня жіночності, добра, милосердя захисту людини. Захищає оселю, родинне багаття та весь родовід від хвороб й інших злих сил. Своєю жіночністю вона віддано несе стан благодаті і світу. Це фестиваль незвичайних тренінгів, де проводяться різні практики, майстер-класи в історичних місцях Таврійського краю з метою розкриття сили і талантів через український фольклор та давні традиції Таврійського краю.Є видом фестивального туризму – фест «Берегиня Таврії» проходитиме щорічно. У 2016 році планується на серпень.

Заходи проекту

Проведено ряд інформаційних заходів, тренінги, лекції, екскурсії,майстер класи для розвитку духовних та сімейних цінностей, з використанням українського фольклору (традиції, звичаї) в історичних місцях Таврійського краю.

Партнери проекту

Британська Рада в Україні, селищна рада смт. Козацьке – голова сільрадиЧирко А.А. , ПАТ « Князя Трубецького » – голова правління Ермола Т.В. , ГО АРР ТОТГ – Ярмій П.А. , ПП Ютін С.В. – Ютін С.В. , Рекламнаагенція « PalmiraGroup » – ЧірковО.Г. , ГО « Сильна Країна» – Брусенский В.П., БФ « ЩираДія » – Гаврилюк Ю.В., студія дизайну “VictoryHouse– Кулакова В.В.,Аромофишка – Казмирук Олена,ТМ CoolKids – Рибальченко К.П.,ТОВ Медико-санітарначастина «Медичнийцентр «Богдан»» – Лепень І.В., ПП Марченко С.М. – Марченко С.М.,місцевіжителі і волонтери.

Результатом на локальному рівні є самоусвідомлення жінки як частини природи і того, що вона є єдиним носієм духовності у світі. Практичним результатом буде те, що жінки відпочинуть та подивляться на світ, на себе як на справжніх Берегинь. На ту сторону, яка , можливо, їх турбувала, але була не доступною.

Результатом на глобальному рівні є примноження здорової нації, розвиток духовних та сімейних цінностей, збереження досвіду традицій наших пращурів. Жінки та їх сім’ї гармонізують відносини між собою, з миром, середовище навколо себе. Основою духовно-здорового суспільства є істинне розуміння і прийняття особистісних і родинних цінностей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Partners

en_USEnglish