Мета проекту
Відновлення та збереження історичних звичаїв дитячого свята Святого Миколая з його «особистими відвідинами» та роздачею подарунків. Збір на благодійному аукціоні та благодійному ярмарку коштів та товарів першої необхідності для передачі у вигляді подарунків, в т.ч. солодких та допомоги дітям Таврійського об’єднання територіальних громад (ТОТГ) та дітям у зоні бойових дій (зоні АТО). Проведення свята «Святого Миколая» для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей переселенців зони АТО, дітей з обмеженими фізичними можливостями ТОТГ шляхом організації та проведення святкової програми (аніматори, спортивні змагання, конкурси, вікторини та інші заходи).
Заходи проекту
Благодійний ярмарок, благодійний аукціон, конкурс талантів, конкурс малюнків, концертна програма, розважальна програма для дітей, майстер-класи.
Організатори проекту
Британська Рада в Україні, громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» , благодійний фонд «Щира Дія».
Генеральні організаційні партнери проекту
Новокаховський Гуманітарний Інститут «Україна», магазин свіжого настрою «ФРЕШ».
Генеральні спонсори проекту
Мережа магазинів «МОДНЕ МІСТО», «ПРИВАТ ТАКСІ».
Партнери проекту
Таврійське об’єднання територіальних громад, туристична агенція «FinistTur», святкова агенція «Standupstudiо», зварювальний цех «Гефест», туристична агенція «PanGeo», театр вогню «Хорс», фотостудія «Магиясвета», рекламна агенція «PalmiraGroup», дизайн-студія «VictoryHouse».
Результати проекту на локальному рівні
Покращення соціального та психологічного становища для дітей які опинились у складних життєвих обставинах у Таврійському регіоні та зоні бойових дій в період новорічних свят.
Результати проекту на глобальному рівні
Підвищення патріотичного духу, братерства, посилення благодійного руху у країні. Громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» спільно з благодійним фондом «Щира Дія» та наші партнери вирішили благодійну акцію робити традиційною – щорічною, аби діти отримували більше щастя і любові, теплоти. А дорослі в свою чергу стали більш соціально-відповідальними.Духовне виховання дітей: у благодійному ярмарку приймають участь діти з повних благополучних сімей. А саме діти за бажанням приносять свої дорогі їм речі для продажу або передачі дітям-сиротам. Так у них прокидається співпричетність до чужого скрутного становища, виховуються добрі, благородні риси характеру.