<noscript><img src=

Мета проекту

Відновлення автентичних водоспадів у смт. Козацьке, Бериславського району, Херсонськоїобласті та виховання у дітей дбайливого ставлення до екології, а також до історичної спадщини громади, що в майбутньому може стати локомотивом у залученні туристів до території.

Заходи проекту: Проведено ряд інформаційних заходів,  презентації, лекції, екскурсії про місцевість та екологічне відношення до природи, конкурс на кращий відгук акції в рамках проекту «Очистимо джерела – збережемо водоспади», акція «Водоспади очима дітей».

Партнери проекту:Британська Рада в Україні, селищна рада смт. Козацьке – голова сільрадиЧирко А.А. , Козацьказагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бериславського районного – директор Приходько О.І. , ПАТ « Князя Трубецького » – голова правління Ермола Т.В. , ГО АРР ТОТГ – Ярмій П.А. , ПП Ютін С.В. – Ютін С.В. , Рекламнаагенція « PalmiraGroup » – ЧірковО.Г. , ГО « Сильна Країна» – Брусенский В.П. , ГО « Об’єднання « МИ – Херсонці » – Ткаченко А.М. , БФ « ЩираДія » – Гаврилюк Ю.В., студія дизайну “VictoryHouse– Кулакова В.В., місцевіжителі і волонтери.

Результати проекту на локальному рівні:розчищена, облагороджена територія водоспадів, інформаційна компанія дасть обізнаність про існування водоспадів, знання історії рідного краю, підніме їх цінність. Через час промоція регіону і водоспадів залучать ще більше туристів, на сьогодні вони в певній кількості, відвідують завод, дегустації та напівзруйнований замок Трубецького.

Результати проекту на глобальному рівні:поліпшення екології біля р. Дніпро, пізнаваності території, залучення уваги громадськості до екології, зміна ставлення місцевих жителів до заощадження водних ресурсів та збереженню екологічно цінних пам’яток.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Partners

en_USEnglish